Jiezno žmonių su negalia sąjungos įkurtuvės naujose patalpose

0
636

Balandžio 27 d. Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, kiti Savivaldybės vadovai, Socialinės paramos skyriaus vedėja, specialistai dalyvavo Jiezno žmonių su negalia sąjungos naujų patalpų, kurios savivaldybės biudžeto lėšomis įrengtos Jiezno pirminės sveikatos priežiūros centro pastate, atidaryme ir pristatyme.

Merui ir neįgaliųjų pirmininkei Virginijai Pempienei perkirpus simbolinę patalpų atidarymo juostelę, šeimininkai pakvietė susirinkusiuosius apžiūrėti patalpų.

Naujosios neįgaliesiems skirtos patalpos įrengtos buvusios vaistinės patalpose Jiezno pirminės sveikatos priežiūros centre. Tardamas sveikinimo žodį A. Vaicekauskas pasidžiaugė dar viena dovana Jiezno žmonėms ir šį kartą – neįgaliesiems. Anot mero, dar prieš metus, kai buvo ieškoma būdų pagerinti sąlygas Žmonių su negalia sąjungai ir svarstomos įvairios alternatyvos, šios atrastos dar neįveiklintos patalpos reikalavo remonto ir nemažai lėšų, bet buvo labai tinkamos neįgaliesiems ir nuspręsta netaupyti. „Šykštus moka du kartus, todėl geriau kartą gerai padaryti, nei po to taisyti“, – atkreipdamas dėmesį į kokybiškai, funkcionaliai įrengtas patalpas sakė meras, palinkėdamas, kad jomis džiaugtis ir veiklos rasti galėtų ne tik Jiezno, bet ir Stakliškių seniūnijos neįgalieji.

Prisidėdama prie sveikinimų Savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Zailskienė pasidžiaugė bendradarbiavimu su buvusia Jiezno ŽNS pirmininke Alvyra Stoškuviene visais klausimais – nuo patalpų paieškų iki jų įrengimo. „Graži aplinka įpareigoja gražiems darbams“, – direktorė aktyviai bendruomenei ir dabartinei jos pirmininkei V. Pempienei linkėjo ir toliau nesustoti, vykdyti veiklas.

Įkurtuvių proga sveikinimus neįgaliesiems išsakė ir Socialinės paramos skyriaus vedėja Sandra Mekionienė, taip pat Jiezno seniūnas, pasidžiaugdamas gražėjančiu miestu, vis kokybiškesnėmis įstaigoms suteikiamomis patalpomis, gerėjančiomis sąlygomis, kurios įkvepia dirbti ir kurti. Jiezno žmonių su negalia bendruomenę sveikino ir tęsti darbus, įgyvendinti veiklas, brandinti naujas idėjas linkėjo Jiezno PSPC atstovai, kiti bendruomenės nariai, svečiai.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai