Jiezne vyksta viešųjų erdvių sutvarkymo darbai

0
2106

Šių metų vasario mėn. pabaigoje prasidėjo Jiezno miesto viešųjų erdvių sutvarkymo projektas.

Projektas įgyvendinamas iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų, bendra jo vertė – 890 177 Eur, Savivaldybės indėlis sudaro 66 763 Eur.

Projekto metu planuojama sutvarkyti 5 Jiezno miesto viešos erdves: skverą prie įvažiavimo į miestą, Nepriklausomybės aikštę ir teritoriją prie aikštės, stadioną su ežero pakrante bei parką.

Pažymėtina, kad visi objektai buvo parinkti atsižvelgiant į vietos gyventojų pageidavimus ir poreikius, jie buvo ne kartą aptarti bendruomenės susitikimuose su projekto rengėjais ir Savivaldybės atstovais.

Atnaujinant minėtas erdves, bus įrengti pėsčiųjų ir dviračių takai, apšvietimas, vaikų žaidimo aikštelės, lauko treniruokliai, sporto aikštynas, paplūdimys, prieplauka, automobilių stovėjimo vietos ir kt. Visose erdvėse bus įrengtos vaizdo stebėjimo kameros.

Darbus numatytuose objektuose vykdys viešuosius konkursus laimėjusios bendrovės iš Prienų ir Alytaus. Kai kurių objektų statybos darbams jau įvykdyti pirkimai ir pasirašytos rangos darbų sutartys.

Teritorijai nuo Nepriklausomybės aikštės link ežero sutvarkyti buvo paskelbtas pakartotinis rangos darbų pirkimas, šiuo metu vyksta pirkimo dokumentų vertinimo procedūros.

Prieš pradedant darbus skvere, su Lietuvos automobilių kelių direkcija baigiamas derinti papildomai parengtas paprastojo remonto darbo projektas dėl valstybinės reikšmės kelio Nr. 129 Antakalnis-Jieznas-Alytus-Merkinė.

Tikimasi visus objektus užbaigti iki metų pabaigos.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai