Jaunimo reikalų taryboje aptarti aktualūs jaunimui klausimai

0
1261

Birželio mėnesį Savivaldybės mažojoje salėje vyko Prienų rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos (JRT), kuriai vadovauja Mindaugas Rukas, posėdis.

Posėdyje dalyvavo JRT nariai – Danielius Aldakauskas, Savivaldybės mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė, Kristijonas Raibužis, Savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Roberta Revuckienė, Miglė Kulbušauskaitė (nuotoliniu būdu) ir Vytautas Jonelis (nuotoliniu būdu) bei svečiai: jaunimo erdvės „Prienas“ darbuotoja, jaunimo projektų koordinatorė Živilė Rusevičienė ir Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) regioninių reikalų koordinatorius Erikas Simanaitis.

Posėdyje buvo apsvarstyti jaunimo veiklos organizacijų aktyvinimo programos lėšomis finansuojamų projektų paraiškų vertinimo ir organizacijų finansavimo, Covid-19 pandemijos pasekmių jaunimui bei pasiūlymų aptarimo, LMS padalinio steigimo Prienuose, veiklos ataskaitos ir veiklos plano 2020 metams sudarymo, kiti aktualūs klausimai.

JRT nariai buvo supažindinti su Jaunimo veiklos organizacijų aktyvinimo programos lėšomis finansuojamų projektų programa, pristatyta, kurioms jaunimo organizacijoms skirtos lėšos, pritarta pasiūlymui finansuoti šias organizacijas.

Posėdyje dalyvavęs Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) regioninių reikalų koordinatorius Erikas Simanaitis pristatė savo atstovaujamą organizaciją, paaiškino, kokius veiksmus reikėtų atlikti, norint įsteigti LMS padalinį Prienuose. Po svečio pristatymo pasiūlyta surengti bendrą diskusiją su Prienų rajono mokyklų atstovais, paruošti ir išsiųsti raštą mokykloms dėl jaunimo atstovų delegavimo į diskusiją, kurios metu ir būtų priimtas sprendimas dėl LMS padalinio steigimo Prienuose.

Posėdyje buvo patvirtintas 2020 metų veiklos planas, o JRT 2019 metų veiklos ataskaitą sutarta pristatyti kitame JRT susirinkime. Taip pat buvo diskutuojama apie jaunimo organizacijų apskritojo stalo steigimą ir kitais klausimais. Pritarta M. Ruko ir K. Raibužio pasiūlymams išsiaiškinti, ar yra poreikis steigti apskritąjį stalą, taip pat bendrai diskusijai sukviesti visas jaunimo organizacijas.

Palaikytas pasiūlymas rugpjūčio 12 d. kartu su jaunimo organizacijomis surengti jaunimo šventę.

Prienų JRT informacija

Komentarai

komentarai