J. Granto ir į Klaipėdą sugrįžusio D. Gailiaus duetas atvedė „Neptūną“ į pergalę

0
2251

Po keturių metų pertraukos į Klaipėdos „Neptūną“ sugrįžęs Deividas Gailius dar nepamiršo „Švyturio“ arenos lankų.

D. Gailiaus ir Jerai Granto vedamas „Neptūnas“ pabėgo po ilgosios pertraukos ir įveikė svečius iš Prienų 85:68 (16:13; 18:16; 30:19; 21:20).

Vos antras rungtynes su „Neptūno“ marškinėliais šį sezoną žaidęs D. Gailius pelnė 15 taškų. Už jį rezultatyviau žaidė tik J. Grantas, kurio sąskaitoje – 17 taškų.

Prieniškių gretose po 13 taškų surinko Anthony Lee ir Mindaugas Lukauskis.

Klaipėdiečiai pirmoje rungtynių dalyje nuo varžovų niekaip negalėjo pabėgti ir po 20 minučių turėjo 5 taškų persvarą – 34:29.

Vis dėlto po ilgosios pertraukos „Neptūnas“ įsijungė aukštesnę pavarą, surengė spurtą 10:0 ir pabėgo nuo varžovų (55:40).

Ketvirtajame kėlinyje „Neptūnas“ įgijo ir 20 taškų persvarą (69:49), o per likusį laiką nebeleido „Skycop“ ekipai ženkliai sumažinti atsilikimo. Nors prieniškiai sutriušinimo išvengė, intrigos jiems atkurti nepavyko.

Šiame susitikime „Neptūnas“ tiesiog dominavo kovoje dėl atšokusių kamuolių. Dvigubai daugiau kamuolių nusiėmę klaipėdiečiai šią kovą laimėjo 46:23. 15 kamuolių po varžovų krepšiu atkovojęs „Neptūnas“ antrais šansais pelnė 17 taškų, kai „Skycop“ – 9.

„Neptūnas“ šiame susitikime vertėsi be Lorenzo Williamso, kuris dėl mamos mirties išvyko į JAV bei Kyle‘o Weaverio, kuriam buvo suteikta poilsio.

„Pavyko žaidimo planas, – kalbėjo „Neptūno“ treneris Kazys Maksvytis. – Buvome akcentavę, kad žaistume padidintu tempu. Paėmėme daugiau kamuolių puolime, rodėme energiją ir šiandien to užteko. Kokybės nebuvo, tačiau tai galima pateisinti tuo, kad nežaidė du startinio penketo žaidėjai. Šiandien svarbiausia buvo pergalė.“

„Mes tik pradedame pralaiminėti ir tada bandome viską padaryti po vieną, – teigė Virginijus Šeškus. – Žaidžiant su „Dzūkija“, kai Lukauskis pataikė du tritaškius, mums tai pavyko. Bet toks dalykas pavyksta kartą per 10 rungtynių. Vis dėlto aš manau, kad mūsų didžiausia bėda buvo kamuoliai 46:23, kurie parodo rezultatą.“

„Skycop“: Anthony Lee ir Mindaugas Lukauskis po 13, Gintaras Leonavičius 12, Žygimantas Janavičius (10 rez. perd.) ir Darjušas Lavrinovičius po 11.

„Neptūnas“: Jerai Grantas 17 (6 atk. kam., 25 n.b.), Deividas Gailius 15, Osvaldas Olisevičius ir Tomas Delininkaitis po 10, Simas Galdikas ir Paulius Dambrauskas (8 atk. kam.) po 8.