Iškilmingai atidarytas naujasis Prienų baseinas

0
8011

Rugsėjo 8 d. vyko ilgai laukta šventė Prienų krašto žmonėms – iškilmingas naujojo Prienų baseino atidarymo renginys.

Iškilmėse dalyvavo daug garbingų svečių iš Vilniaus, kaimyninių Birštono ir Kauno rajono savivaldybių merai, Savivaldybės tarybos nariai, įstaigų, organizacijų, bendruomenių atstovai.

Garbė perkirpti simbolinę baseino atidarymo juostelę buvo patikėta Prienų rajono savivaldybės vadovams merui Alvydui Vaicekauskui, administracijos direktorei Jūratei Zailskienei, Kūno kultūros ir sporto centro direktoriui Audroniui Deltuvai, buvusiam UAB „Rūdupis“ statybos vadovui Romualdui Vasiliauskui ir garbiems svečiams – LR Seimo nariui Andriui Palioniui, švietimo, mokslo ir sporto viceministrui Linui Obcarskui ir Lietuvos plaukimo federacijos generaliniam sekretoriui Emiliui Vaitkaičiui.

Tardamas sveikinimo žodį meras A. Vaicekauskas pažymėjo, kad, išsipildžius svajonei turėti Prienuose baseiną, kuris papildė išvystytą sporto bazę, Prienai tapo visiškai sveikatingumui ir sportui paruoštu miestu. Šalia naujojo baseino yra šiuolaikinė sporto arena, renovuotas futbolo stadionas, sporto aikštelės paplūdimio futbolui, tinkliniui, lauko tenisui ir dar daug naujų bei atnaujintų sporto objektų mieste, prie mokyklų ir visame krašte.

Prienų baseino statybos prasidėjo 2018 m., o sėkmingiausi buvo 2020 metai. Per juos statybos darbams gauta per pusantro milijono eurų investicijų, antra tiek – iš fondo COVID-19 pandemijos padariniams mažinti. Iš viso baseino statybos atsiėjo per 4,5 mln. eurų.

Už pagalbą ir bendradarbiavimą A. Vaicekauskas padėkojo Seimo nariui A. Palioniui, kuris palaikė iniciatyvas ir prisidėjo finansinėse paieškose, rangovui UAB „Rūdupis“ ir buvusiam bendrovės vadovui R. Vasiliauskui, kitiems vykdytojams ir vadovams, Savivaldybės administracijai ir specialistams, kurie dirbo atsakingai ir nuoširdžiai, taip pat idėjas palaikiusiai Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai bei visiems prisidėjusiems.

Baseino atidarymo proga prieniečius pasveikino ne tik Seimo narys, ministerijos bei federacijos atstovai, bet ir Tokijo vasaros olimpinių žaidynių dalyvė, penkiakovininkė Gintarė Venčkauskaitė, Kauno rajono savivaldybės meras Raimundas Makūnas, vėliau prisijungusi Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, kiti svečiai.

Po sveikinimų prieniečiams ir linkėjimų naudotis atsivėrusiomis galimybėmis maloniai leisti laisvalaikį, mokytis plaukti, sportuoti, siekti sportinių rezultatų, UAB „Rūdupis“ atstovams įteikus KKSC direktoriui simbolinį atidarymo raktą visi buvo pakviesti į vidų, kur laukė jaunųjų gimnasčių, profesionalių plaukikų pasirodymai.

Naujasis baseinas – su keturiais 25 m ilgio plaukimo takeliais, sūkurinėmis voniomis, pirtimis, vaikams skirtu baseinu, kuriame profesionalūs treneriai vykdys ir pradinukų mokymo plaukti programą, organizuos jaunųjų Prienų KKSC auklėtinių plaukimo treniruotes.

Gražiai, tvarkingai ir moderniai įrengtos patalpos, šviesa, šiluma, daug žalumos aplink sukuria jaukumo įspūdį. Kviečiame lankytis, pramogauti, naudotis baseino ir pirčių paslaugomis.
Informaciją apie baseino darbo laiką ir įkainius rasite Prienų KKSC svetainėje.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai