Iškiliausios „Revuonos“ pagrindinės mokyklos asmenybės – Zita Bubnytė-Ferevičienė

0
2650

„Gimiau 1964 metų liepos 2 dieną Prienuose. Nuo 1971 metų mokiausi Prienų antroje vidurinėje mokykloje. 1982 metais įstojau į Vilniaus pedagoginį institutą ir ten įgijau fizikos mokytojos specialybę. Baigus institutą, sugrįžau į savo gimtąjį miestą ir nuo 1986 metų pradėjau dirbti Prienų 2-oje vidurinėje mokykloje fizikos mokytoja. Šioje mokykloje dirbu iki šių dienų. Labai myliu šią mokyklą ir savo darbą.

Auginu sūnų Simą (15 m) ir dukrą Mildą (11 m), kurie mokosi Prienų „Revuonos“ pagrindinėje  mokykloje.

Didelių nuotykių mokykloje nepatyriau, buvau kukli, gerai besimokanti, aktyvi mokykloje mokinė. Gal labiau įsimintinas įvykis tas, kad kai buvome 9 klasės mokiniai, sugalvojome visa klasė pabėgti iš paskutinės pamokos. Deja, mūsų klasės auklėtojas Stasys Taišerskis tos pačios dienos vakarą (pas mane jis buvo apie 21 val.) aplankė visus namuose, kad pasiaiškintume, kodėl pabėgome iš pamokos. Iš tiesų, visiems buvo taip tai buvo nesmagu bei gėda, todėl  nuo to laiko daugiau niekada iš pamokų nebėgome“.

Išvysime vienuolika buvusių mokinių: Rasos, Dalios, Vytautės, Vitos, Danutės, Zitos, Violetos, Astos, Daivos, Gintarės, Vaidos, sugrįžusių dirbti mokytojomis į savo mokyklą, nuotraukas, jų – buvusių mokinių ir tapusių mokytojomis – pasakojimus apie vaikystę, išdaigas, gyvenimą, darbą. Toliau skaitysime dirbusių pedagogų, dabar jau senjorų, buvusių mokinių, grįžusių į savo mokyklą dirbti įvairių darbų, buvusių mokinių, pasklidusių po rajoną, šalį ar net pasaulį, tapusių sportininkais, gydytojais, dvasininkais, meno ir kultūros darbuotojais, mokytojais ir kt., istorijas.

Laukiame visų pasiūlymų, prisiminimų apie tolimesniuose kampeliuose, svečiose šalyse gyvenančius ir dirbančius mūsų mokyklos – Prienų 2-osios, vėliau „Revuonos“ vidurinės, „Revuonos“ pagrindinės – buvusius mokinius, mokytojus. Pasiūlymus galima siųsti el. adresu: revuona100@gmail.com

„Revuonos“ pagrindinės mokyklos informacija

Komentarai

komentarai