Iškiliausios „Revuonos“ pagrindinės mokyklos asmenybės – Violeta Labutytė-Bendinskienė

0
2586

„Gimus 1965 m. liepos 11 d. Prienų rajone. 1980 baigusi Tartupio aštuonmetę mokyklą. Tais pačiais metais pradėjau mokytis tuometinėje Prienų 2-oje vidurinėje mokykloje. Nors beveik pusė klasės mokinių buvo naujokai, šioje klasėje pritapome puikiai, susidraugavome. 1983 m. šią mokyklą baigiau, buvome VII laida. Tai buvo ypač didelė abiturientų laida.

Metus laiko padirbėjus Alšininkų pagrindinėje mokykloje, 1984 įstojau į Kapsuko O. Sukackienės pedagoginę muzikos mokyklą. Įgijau ikimokyklinio įstaigų auklėtojos specialybę. Dirbau pedagoginį darbą Prienų miesto lopšelyje-darželyje „Pasaka“, Nemuno pradinėje bei Prienų specialiojoje mokyklose.

2004 metais VPU baigiau psichologijos bakalauro, o 2006 metais psichologijos magistrantūros studijas. Nuo 2012 metų rudens dirbu „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje psichologe.

Atmintyje giliai įrėžtas prisiminimas, kai lietuvių kalbos egzamino metu, parašius savo laisva tema rašinį: „Mes mylim žemę, norim taiką išsaugot žemėje visoj“, sugebėjom su gretutinėje eilėje sporto salėje sėdinčia suolo drauge, kuriai sunkiai sekėsi lietuvių kalba, apsikeisti rašiniais. Aš jai ištaisiau gramatines klaidas ir gražinau rašinį. Draugė džiaugėsi, gavus už gramatiką ketvertą“.

Išvysime vienuolika buvusių mokinių: Rasos, Dalios, Vytautės, Vitos, Danutės, Zitos, Violetos, Astos, Daivos, Gintarės, Vaidos, sugrįžusių dirbti mokytojomis į savo mokyklą, nuotraukas, jų – buvusių mokinių ir tapusių mokytojomis – pasakojimus apie vaikystę, išdaigas, gyvenimą, darbą. Toliau skaitysime dirbusių pedagogų, dabar jau senjorų, buvusių mokinių, grįžusių į savo mokyklą dirbti įvairių darbų, buvusių mokinių, pasklidusių po rajoną, šalį ar net pasaulį, tapusių sportininkais, gydytojais, dvasininkais, meno ir kultūros darbuotojais, mokytojais ir kt., istorijas.

Laukiame visų pasiūlymų, prisiminimų apie tolimesniuose kampeliuose, svečiose šalyse gyvenančius ir dirbančius mūsų mokyklos – Prienų 2-osios, vėliau „Revuonos“ vidurinės, „Revuonos“ pagrindinės – buvusius mokinius, mokytojus. Pasiūlymus galima siųsti el. adresu: revuona100@gmail.com

„Revuonos“ pagrindinės mokyklos informacija

Komentarai

komentarai