Gytis Majauskas – Lietuvos taurės 3 etapo varžybų nugalėtojas

0
1809

IMGP3680Balandžio 11 d. Tauragėje vyko Lietuvos taurės 3 etapo badmintono varžybos U-19 Bj, Cj, Dj grupėse. Varžybose dalyvavo ir didelė grupė badmintonininkų iš Balbieriškio.

Bj grupėje vienetų turnyre kovojo tik Gerda Trakymaitė, kuri laimėjo 6 vietą. Mače dėl penktosios vietos Gerda 1:2 (21:18, 18:21, 15:21) pralaimėjo A. Blandytei.

Mišrių dvejetų turnyro finale susitiko Kauno ir Balbieriškio žaidėjai. G. Trakymaitė poroje su Ryčiu Bucevičiumi turėjo pripažinti varžovų kauniečių pranašumą 0:2 (19:21, 5:21) ir liko antri.

R. Bucevičius dar vieną prizinę vietą iškovojo vyrų dvejetų turnyre poroje su P. Viederiu iš Klaipėdos. Mače dėl trečiosios vietos Rytis su partneriu 2:1 (21:17, 20:22, 26:24) įveikė G. Ruginio ir G. Valaičio porą.

Cj grupėje dėl nugalėtojų vardų kovojo 5 Balbieriškio atstovai.

Vienetų turnyre Gytis Majauskas įveikė visus varžovus ir tapo nugalėtoju. Finale balbieriškietis 2:1 (21:7, 15:21, 21:19) nugalėjo M. Užandenį iš Kretingos.

IMGP3668Dvejetų turnyre G. Majauskas poroje su Dariumi Mieliausku taip pat žaidė finale. Bet šį kartą 1:2 (9:21, 21:17,5:21) buvo pralaimėta T. Petrošiaus ir M. Užandenio dvejetui.

Vytautas Bužinskas (poroje su Laurynu Bendoraičiu iš Vilniaus) iškovojo trečiąją vietą.Darius Mieliauskas vienetų turnyre buvo penktas.

Merginų grupėje Dovilė Kuzmickaitė užėmė 6 vietą, o poroje su Raminta Juodaugaite – penktą.

Dj grupėje varžėsi 6 mūsų krašto badmintonininkai (Lukas Bucevičius, Ernestas Leonavičius, Linas Budrikas, Aurimas Kuzmickas, Rasa Radžiūnaitė, Toma Petraškaitė). Geriausiai sekėsi R. Radžiūnaitės ir T. Petraškaitės porai. Mergaitės iškovojo penktąją vietą. Vyrų dvejetų turnyre L. Bucevičius ir E. Leonavičius užėmė 9 vietą.