„Entuziastų badmintono lyga“ 2017 Prienuose

0
2466

2016 metų vasario 4 dieną, Prienuose buvo surengtos badmintono varžybos „Entuziastų badmintono lyga“.

Šios varžybos skirtos pradedantiesiems ir mėgėjams badmintono žaidėjams, jos yra rengiamos įvairiuose Lietuvos miestuose.

Varžybos pritraukė 52 dalyvius iš įvairių Lietuvos miestų: Panevėžio, Tauragės, Kauno, Vilniaus, Birštono, Ukmergės.

Moterų dvejeto grupėje sau lygių neturėjo ir pirmą vietą iškovojo Birštono klubo atstovių Birutė Baranauskaitės ir Laimos Chomskytės dvejetas, antrosios liko „Seto“ badmintono klubo atstovės Žydrė Dočkienė ir Jorūnė Živatkauskaitė, o trečiąją vietą iškovojo Ievos Giedraitytės ir Moninkos žiūkaitės dvejetas taip pat iš „Seto“ klubo.

Vyrų dvejeto poros buvo suskirstytos į dvi meistriškumo grupės. Aukštesnio meistriškumo grupėje pirmąją vietą iškovojo Egidijus Peleckis kartu su Mariumi Augustaičiu (Šakiai), antri liko Mindaugas Dobilas ir nenuilstantis Jaronimas Sazanskis („Setas“), trečiąją vietą iškovojo Albertas Rimkus kartu su Sauliumi Eibuku.

Žemesnio meistriškumo grupėje, pirmas buvo Algio Bagdono ir Grigorijaus Orlovo dvejetas iš Ukmergės, antri buvo Adomas Kovarskas („Setas“) ir Juozas Kovarskas (Ukmergė), o trečiąja vieta džiaugėsi Evaldo Žibaičio (Tauragė) ir Romualdo Šako (Ukmergė) dvejetas.

Mišraus dvejeto grupėje varžėsi 14 porų. Mišraus dvejeto grupėje pirmąją vietą iškovojo Mariaus Augustačio ir Marinos Murovos dvejetas iš Šakių, antras buvo Sauliaus Eibuko ir Jorūnės Živatkauskaitės dvejetas, o trečiąją vietą iškovojo birštoniečiai Paulius Jūras ir Laima Chomskytė.

Ištvermingiausieji varžėsi vyrų vieneto grupėje, kurioje nenugalimas buvo vyriausias turnyro žaidėjas Jaronimas Sazanskis („Setas“), kuris ir džiaugėsi pirmąja vieta, antras buvo Albertas Rimkus („Setas“), o trečiąją vietą iškovojo Valdas Paulauskas („Setas“). Turnyro nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais.

Dalius Juodsnukis

Komentarai

komentarai