Edvino Šeškaus komanda LTEAM 3×3 krepšinio varžybose suklupo tiktai finale

0
1447

Pirmą kartą vykusiose LTEAM 3×3 krepšinio varžybose triumfavo „Konfeti” komanda, kurią sudarė Mintautas Bulanovas, Evaldas Džiaugys, Justinas Jogminas ir Justas Nausėdas. Nugalėtojams įteikti čempionų žiedai ir kelialapis į Italijoje liepos 14-15 dienomis vyksiantį Lignano Challenger turnyrą.

„Konfeti“ finale 14:9 įveikė „Kauną” su jaunimo olimpiniu čempionu Justu Vazaliu, Prienų-Birštono „Vytauto” krepšininku Edvinu Šeškumi, Karoliu Šaruku ir Martynu Pacevičiumi iš „Jonavos“. Beje, ketvirtfinalyje būsimi čempionai įveikė didžiausią FIBA 3×3 reitingą turnyre turėjusią „R2D2” komandą iš Rusijos.

Vienintelė Panevėžio miesto komanda „Adorma Roletai-Jums” (Darius Griškėnas, Rimantas Daunys, Žygimantas Šimonis, Mantas Vaznonis) pusfinalyje nusileido „Kauno” krepšininkams (Karolis Šarukas, Justas Vazalis, Martynas Pacevicius, Edvinas Šeškus) ir finalo etape liko ketvirti, į trečiąją vietą užleisdami „VDU”, kuri buvo rezultatyviausia turnyro komanda (vidutiniškai po 15,8 taško per rungtynes).

LTEAM 3×3 finale Olimpinėje dienoje kovėsi 12 komandų, kurios teisę čia žaisti gavo įveikusios atrankos etapus. Iš viso buvo organizuojami keturi atrankos etapai – Šiauliuose, Klaipėdoje, Kaune ir Vilniuje. Visuose turnyro etapuose dalyvavo daugiau nei 50 komandų.

lrytas.lt informacija

 

Komentarai

komentarai