Dvi Lietuvos taurės keliauja į Prienus

0
1957

Dvi Lietuvos taurės keliauja į Prienus paskutiniame Lietuvos taurės (Dj grupė) varžybų etape sprendėsi jaunųjų badmintonininkų Lietuvos taurės nugalėtojai ir prizininkai.

Šios varžybos vyko Vilniuje gegužės 19 d. Ugnius Mikalauskas šiose varžybose įveikė visus varžovus ir bendroje įskaitoje tapo vienvaldžiu lyderiu bei iškovojo Lietuvos taurę. Ugnius kartu su jaunuoju Matu Stravinsku, kovoje dėl vyrų dvejetų nugalėtojų vardo netikėtai pralaimėjo ketvirtfinalyje ir bendroje įskaitoje tenkinosi 2-ja vieta bei buvo apdovanoti Lietuvos taurės medaliais.

Merginų vieneto grupėje Agnė Stravinskaitė bendroje įskaitoje iškovojo 2-ją vietą bei buvo apdovanota Lietuvos taurės medaliu. Agnė su partnere iš Kelmės iškovojo 1-ją vietą merginų dvejeto bendrojoje įskaitoje bei dar buvo apdovanota Lietuvos taure.

Šiose varžybose taip pat debiutavo ir jaunieji „Revuonos“ pagrindinės mokyklos badmintono žaidėjai: Normantas Lazauskas, Gustas Čekavičius, Deividas Mickus, Dominykas Smolskas, Lukas Laukaitis. Jauniausieji džiaugėsi įspūdžiais iš varžybų bei nauja patirtimi. Sveikiname Lietuvos taurės nugalėtojus ir prizininkus.

Dalius Juodsnukis

Komentarai

komentarai