„Dvariuko“ komanda debiutuoja Prienų r. savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybėse

0
2280

Revuona krepsinis 22015-2016 m. Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybėse net keturios komandos, kurios nedalyvavo praėjusiais metais, iš jų dvi susikūrė šiemet, viena tokių – „Dvariukas“. Nors ir žaidėjų sąraše turi kol kas vienintelį LKL rungtyniaujantį krepšininką – Domantą Šeškų, komandos vadovas Mindaugas Rukas kol kas aukščiausių tikslų nekelia – pradinis tikslas patekti tarp aštuonių stipriausių komandų. Daugiau Mindaugo minčių trumpame interviu.

– Mindaugai, kaip ir kodėl kilo idėja suburti naują komandą Prienų rajono ir laikraščio „Gyvenimas“ pirmenybėms?
– Idėja suburti „Dvariuko“ krepšinio komandą jau buvo kilusi prieš kelerius metus, grupei krepšinio mėgėjų, kurie susirenka žaisti krepšinį „Revuonos“ mokyklos sporto salėje. Šiais metais ją įgyvendinome.

– Kas vienija komandos žaidėjus?
– Pirmiausia, žinoma, vienija simpatijos krepšiniui. „Dvariuko“ komanda dar išsiskiria tuo, kad dauguma komandos žaidėjų yra kilę iš šio Prienų mikrorajono arba jame gyvena ir šiuo metu.

-Kokie komandai keliami tikslai?
– Komanda Prienų rajono ir laikraščio „Gyvenimas“ pirmenybėse dalyvauja pirmą kartą, todėl tikslai nėra patys aukščiausi. Keliamas tikslas – patekti tarp 8 stipriausių komandų.

– Kaip įvardintum save: „Dvariuko“ komandos vadovas ar treneris? Ar abu viename?
– Žaidėjams jau sakiau, jog esu daugiau komandos vadovas.

– Komandoje daug jaunų veidų, šalia kurių LKL ragavęs Karolis Aldakauskas ir šiuo metu stipriausioje Lietuvos krepšinio lygoje gerus rezultatus demonstruojantis Domantas Šeškus. Kokių rezultatų tikitės ir kaip vertinat savo komandą?
– Reikia būti realistais – Domantas Šeškus yra LKL žaidėjas ir kiekvienose rungtynėse mums padėti negalės, džiaugsimės tiek, kiek jis galės mums padėti.

Karolis Aldakauskas turi LKL patirties, šiuo metu treniruotėse demonstruoja gerą sportinę formą, iš jo tikiuosi gero žaidimo.

Dovydas Peldžius, Mantas Čepulionis, Kristupas Matuzonis žaidžia Kauno krepšinio lygoje (KKL) Birštono SC-„Olimpas“ komandoje. Mantas Čepulionis žaidžia dar ir Lietuvos studentų krepšinio lygoje (LSKL) už Vilniaus kolegijos komandą.

Marius Malinauskas, Karolis Ferevičius, Arvydas Petkevičius, Justas Kavaliauskas, Paulius Zagurskas, Dalius Juodsnukis, Žilvinas Šimkus, Saidas Gumbelevičius – krepšinį žaidžia jau ne pirmus metus, yra sukaupę patirties krepšinio turnyruose ar lygose.

Apie rezultatus dar anksti kalbėti, esam naujokai taurėje. Dar galima pridėti, jog ir dalyvaujančių komandų sudėtys nėra aiškios, todėl kažką prognozuoti būtų sunku.

– Be Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ pirmenybių dar žadate rungtyniauti kur nors?
– Buvo kilę minčių žaisti Kauno krepšinio lygoje (KKL), tačiau nutarėm šiuos planus atidėti ateičiai.

-Sėkmingo sezono!

Karolis Abramavičius

Komentarai

komentarai