Dvariuko gyventojai – kviečiame vestis dujas!

0
4232

Vakar Prienų kultūros ir laisvalaikio centro mažojoje salėje vyko jau antrasis Dvariuko mikrorajono gyventojų susirinkimas, kuriame svarbiausias klausimas buvo dujų įvedimas.

Dvariukyje iš viso yra apie 500 gyvenamųjų namų, pasak ESO atstovo, reiktų, kad 48-ių sklypų savininkai pateiktų prašymą įsivesti dujas. Norinčių yra, todėl dalinamės informacija apie patį dujotiekį, dujų naudą ir kontaktus. Akivaizdu, jog dujinis šildymas yra pigesnis nei granulinis ar geoterminis.

Be dujų klausimo buvo svarstomi ir kiti Dvariukui aktualūs klausimai, į kuriuos atsakinėjo Prienų seniūnas Algimantas Matulevičius, Dvariuko seniūnaitė Dalė Zagurskienė ir Dvariuko bendruomenės pirmininkas Mindaugas Rukas.

Buvo svarstima dėl: dviračių tako, „Revuonos“ parko atnaujinimo, skelbimo lentos svarbos vyresniems gyventojams, „Revuonos“ viešbučio likimo, gatvių apšvietimo, kelio ženklų ir kt.

Šią vasarą (planuojama liepos arba rugpjūčio mėn.) vyks Dvariuko bendruomenės visuotinis susirinkimas, kuriame bus renkama nauja vadovybė ir iškelti bei atsakyti Dvariuko gyventojams aktualūs klausimai.

Dėl dujotiekio įvedimo galima kreiptis šiais kontaktais: ESO atstovas Vaidas Palaikis (8 617 43254); bendruomenės pirmininkas Mindaugas Rukas (8 610 30810). Bus reikalingas atšviestas sklypo planas su pažymėta būsimos dujų dėžutės vieta jame.

Nuskenavus sklypo planą ir pažymėjus dujų dėžutės norimą vietą (geriausia truputį už sklypo ar už tvoros, kad būtų prieinama viešai) galima siųsti elektroniniu adresu vaidas.palaikis@eso.lt

Dvariuko bendruomenės pirmininkas Mindaugas Rukas

 

Komentarai

komentarai