Du skauduliai – atliekos ir viešosios erdvės

0
317

Turime du didelius skaudulius arba dvi problemas – atliekos ir viešosios erdvės. Dar nenorime tvarkingai rūšiuoti, nesaugome viešųjų erdvių, kurios skirtos mums, taip pat svečiams. Nors tekstilės konteineriai ištuštinami dažniau, niekas nepasikeitė, nes metama bet kas – nuo vaikiškų vežimėlių iki klozetų.

Sutvarkytų viešųjų erdvių turime daug – Beržyno parkas, Revuonos parkas, Nemuno pakrantė, apžvalgos aikštelė prie Greimų tilto.

Primėtytų šiukšlių, vienkartinių pakuočių nuo maisto, traškučių, ledų ir kt. daug matyti Stadiono mikrorajone, Beržyno parko teritorijoje. Kai kur jau guolio ieškosi benamiai. Ir kaip atrodome kitiems iš šalies?

Labai prašome visų būti atsakingais ir pilietiškais. Mokykime vaikus nuo mažens rūšiuoti, saugoti aplinką, neteršti jos.

Pastebėję, kad blogai elgiasi aplinkiniai, nebūkime abejingi ir nebijokime sudrausminti arba pranešti policijai. Galite atsiųsti nuotraukas su informacija per Savivaldybės feisbuką žinute, galite rašyti Savivaldybės interneto svetainėje skiltyje „Rašykite mums“. Mes peržiūrėsime vaizdo kameras ir reaguosime. Visais būdais stenkimės užkirsti kelią vandalizmui ir gamtos teršimui.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai