Du Prienų krašto irkluotojai tapo vasaros Universiados čempionais

0
1622

1Pietų Korėjoje tęsiasi vasaros Universiada, kurioje antradienį fantastiškai pasirodė Lietuvos irkluotojai. Penkios A finaluose plaukusios Lietuvos įgulos iškovojo net 4 aukso ir 1 sidabro medalius.

Liepos 7 d. medalius iškovojo net du Prienų krašto sportininkai.

Vyrų porinių dviviečių valčių A finale į tarptautinę areną sugrįžę Rolandas Maščinskas ir Saulius Ritter nuo pirmųjų yrių išsiveržė į lyderių poziciją. Lietuvių persvara augo kiekvienoje tarpinėje atžymoje ir jie nesunkiai apgynė čempionų titulą. R.Maščinskas ir S.Ritter 2000 m nuplaukė per 6 min. 3.76 sek. Gerokai nuo jų atsilikę antri finišavo lenkai Dawidas Grabowski ir Adamas Wicenciakas (6:11.37). Bronza atiteko vokiečiams Timo Piontekui ir Timui Grohmannui (6:12.18).

Rolando Maščinsko pergalingingas plaukimas.

Žygimantas Gališanskis vyrų vienviečių valčių A finalo starte išsiveržė į lyderio poziciją ir po 500 m lenkė visus varžovus. Įpusėjus distancijai lietuvį aplenkė italas Simone Martini ir olandas Koenas Metsemakersas. Likus vos 500 m iki finišo Ž.Gališanskį nuo lyderio skyrė beveik 3 sek., bet tuomet lietuvis surengė fantastišką spurtą, panaikino visą turėtą deficitą ir išplėšė aukso medalį. Ž.Gališanskis distanciją įveikė per 6 min. 51.93 sek. S.Martini jam pralaimėjo vos 0.49 sek., o K.Metsemakersas atsiliko 5.01 sek.

Žygimanto Gališansko pergalingas plaukimas.

„Gera Prienuose“

Komentarai

komentarai