Domėtasi Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centro veikla

0
2386

Birželio 17 d. meras A. Vaicekauskas, administracijos direktorė J. Zailskienė, mero pavaduotoja L. Jakinevičienė, administracijos direktoriaus pavaduotojas A. Marcinkevičius ir mero patarėja A. Dargužienė lankėsi jau 17 metų veikiančiame Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centre.

Direktorė Giedrė Streikauskaitė papasakojo, kad centras savo veiklą pradėjo kaip Verslo informacijos centras ir jo veikla apsiribojo tik informacijos apie rajone veikiančias įmones rinkimu ir teikimu, konsultacijomis verslo steigimo, paramos, mokesčių ir kitais klausimais bei kitų paslaugų verslui teikimu. Visgi po kurio laiko tapo aišku, kad šių funkcijų per mažai, ir centras pradėjo vykdyti funkcijas, susijusias su turizmo informacijos teikimu, turizmo skatinimu bei plėtra Kaišiadorių rajone.

Direktorė pristatė centro veiklas, vykdomus projektus, mielai pasidalijo patirtimi, su kokiais iššūkiais tenka susidurti pradedant ir vystant turizmo ir verslo informavimo bei kitas paslaugas.

Susitikimo metu gauta informacija bus naudinga formuojant viziją, koks galėtų būti Prienų turizmo ir verslo informacijos centras.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai