Daugiau nei mėnesį be krepšinio praleidusi „Dzūkija“ į aikštę sugrįžo pergalinga nata

0
479

Paskutines oficialias rungtynes Alytaus „Dzūkijos“ (3/6) vyrai žaidė lapkričio 10 dieną prieš „Šilutę“, tačiau laiko veltui neleido. Dzūkai namuose 91:77 (19:27, 25:5, 17:22, 30:23) nugalėjo Prienų „CBet“ (4/8).

Alytiškiams tai antroji pergalė iš eilės LKL pirmenybėse. 9-oje vietoje esanti „Dzūkija“ pergalių skaičiumi pavijo „Neptūną“, tačiau pastarieji yra sužaidę dvejomis rungtynėmis daugiau.

Prieniškių bloga atkarpa tęsiasi – tai jau penktasis pralaimėjimas iš eilės.

Šeimininkams Kristupas Žemaitis pelnė 26 taškus, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 naudingumo balus. Tai naudingiausios įžaidėjo karjeros rungtynės.

Kovą dėl kamuolių „Dzūkija“ laimėjo 43:31 bei antrais bandymais pelnė 17 taškų.

Svečiams Mindaugas Sušinskas pelnė 22 taškus.

Pirmajame kėlinyje sėkmingiau startavo svečiai ir įgijo 8 taškų pranašumą (19:27), tačiau „Dzūkija“ laiku susiėmė.

Šeimininkai sukurpė spurtą 17:0. Simo Jasaičio ir Giedriaus Staniulio duetas varė į neviltį Manto Šerniaus auklėtinius. „CBet“ savo pirmuosius taškus antrajame ketvirtyje pelnė tik praėjus 6 minutėms, o dzūkai dešimties minučių atkarpą laimėjo 20 taškų persvara (44:32).

Po pertraukos dzūkų gretose prabilo K. Žemaitis, tačiau svečiai ėmė artėti. Panašų pranašumą laikę alytiškiai ketvirtajame kėlinyje leido „CBet“ priartėti iki 6 taškų (66:60).

Svarbiu metu užsikūręs Paolo Marinelli įrideno du tritaškius (85:69), o „Dzūkija“ atgal nebesižvalgė.

„Pirmiausia, sveikinimai mūsų žaidėjams ir oponentams, kurie žaidžia puikų, organizuotą krepšinį. Taip, šiandien mano žaidėjai puikiai laikėsi parengto plano, nors turėjome problemų tranzicijos gynyboje“, – kalbėjo dzūkų strategas Nikolas Vasilevas.

„Reikia pasveikinti dzūkus, charakteris buvo jų pusėje. Vyrai kovėsi, stengėsi, ne viskas gavosi. Buvo daug dalykų, kurių nei jie patys nenori daryti, nei aš to noriu matyti. Dėl tokių rungtynių norėčiau padėkoti žmonėms, kurie šaiposi iš koronaviruso“, – rėžė prieniškių treneris Mantas Šernius.

„CBet“: M. Sušinskas 22, Einaras Tubutis 18 (7 atk. kam., 26 naud. bal.), Marquisas Wrightas 12 taškų.

„Dzūkija“: K. Žemaitis 26 (6 atk. kam., 8/13 dvit.), S. Jasaitis 20 (5 atk. kam. 22 naud. bal.), P. Marinelli 16, G. Staniulis 14 (10 atk. kam.) taškų.