Daugiabučių namų gyventojams dalijami kibirėliai maisto ir virtuvės atliekoms

0
327

Plečiama maisto atliekų surinkimo paslauga: dalijami maisto ir virtuvės atliekų kibirėliai Prienų ir Jiezno daugiabučių namų gyventojams. Šiuos 10 litrų talpos kibirėlius gaus daugiabučių namų, kurie naudojasi konteinerinėmis aikštelėmis su maisto atliekų konteineriais, gyventojai. Kartu su kibirėliais jiems bus įteiktos ir maisto bei virtuvės atliekų rūšiavimo atmintinės.

Kibirėliai bus atvežami prie daugiabučių namų ir dalijami gyventojams. Tie gyventojai, kurie neturės galimybės tuo metu pasiimti kibirėlių, galės juos pasiimti seniūnijose. Kibirėliai išduodami: pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8 val. iki 16.30 val., penktadienį – nuo 8 val. iki 15.30 val. (pietų pertrauka nuo 12 val. iki 12.45 val.). Pasiteirauti dėl kibirėlių atsiėmimo Prienų seniūnijoje galima tel. (8 319) 52 195, Jiezno seniūnijoje – tel. (8 319) 57 230, (8 616) 74811.

Ir konteineriai, ir kibirėliai gyventojams dalijami nemokamai. Siekiama paskatinti žmones tvariau gyventi, geriau rūšiuoti maisto ir virtuvės atliekas. Pastebėta, kad žmonės, pradėję rūšiuoti maisto atliekas, išmeta daug mažiau maisto produktų ir labai sumažina mišrių atliekų kiekį, taip prisidėdami prie švaresnės aplinkos išsaugojimo ir kūrimo.

Į maisto atliekų konteinerius reikia mesti visas atliekas, kurios susidaro gaminant maistą: popierinius rankšluosčius, servetėles, kavos tirščius ir jų filtrus, arbatos tirščius ir pakelius, riebalais ir kitais maisto produktais suteptą popierių, kambarinius augalus, daržovių, vaisių likučius, lupenas, žieves, naudoti netinkamus maisto produktus.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai