Darbą pradėjo naujasis Pakuonio seniūnijos seniūnas

0
3842

Antrąją naujųjų, 2019-ųjų, metų dieną eiti seniūno pareigas pradėjo Antanas Keturakis. Viešasis konkursas į seniūno pareigas įvyko 2018 m. lapkričio 15 d.

Naująjį seniūną Pakuonio seniūnijos kolektyvui pristatęs Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas linkėjo jam sėkmingos adaptacijos kolektyve, gero darbo, nuoširdaus bendravimo su seniūnijos gyventojais, sėkmės įgyvendinant visus planus ir sumanymus. „Linkiu, kad su puikaus, darbštaus kolektyvo ir kitų talkininkų pagalba Pakuonio seniūnija klestėtų“, – sakė meras, pajuokaudamas, kad šokį ir dainą mylintis seniūnas kartu su kultūros renginių organizatore dar labiau pakels ir krašto kultūros lygį.

Savivaldybės administracijos direktorius E. Visockas neabejojo, kad seniūnas atsakingai rūpinsis seniūnija, kuri jam ir asmeniškai brangi.

A. Keturakis patikino, kad pirmiausia yra numatęs geriau susipažinti su seniūnija, joje veikiančiomis įstaigomis, įmonėmis, bendruomenėmis, pabendrauti su žmonėmis, išsiaiškinti jų lūkesčius. „Mano noras ir tikslas – kad gyvenvietė, kurios kapuose ilsisi mano seneliai, ir visas Pakuonio kraštas būtų gražus ir patogus gyventi“, – sakė A. Keturakis.

Pakuonio seniūnija, pasikeitus rajono seniūnijų riboms, padidėjo, jos gyventojų skaičius išaugo beveik iki 1700. Todėl seniūno laukia išties daug darbų ir rūpesčių. Susirinkęs seniūnijos administracijos kolektyvas palinkėjo savo vadovui sėkmingo bendro darbo.

A. Keturakis anksčiau dirbo Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai