Birželis Prienų futbolo mokykloje

0
3540

Prienų futbolo mokyklos treneris Vaidas Celiešius birželio 11 d. dalyvavo Kaune nacionalinėje futbolo akademijoje vykusiuose FIFA „Youth Coaching“ kursuose. Kursus sudarė teorinės ir praktinės dalys, dalyviams buvo dėstoma apie treniravimo pagrindus, tam tikrus technikos ir taktikos aspektus, pratimų parinkimą vaikams ir jų seką, edukacines priemones. Apie jaunimo treniravimą dėstė vienas geriausių visų laikų Baltarusijos ir „Juventus“ futbolininkų Sergėjus Aleinikovas.

Birželio 12-15 d. Erikas Mickus dalyvavo dar vienoje atrankoje Į Nacionalinę futbolo akademijos 2005 m.gim. grupę. Erikui tai buvo jau trečioji peržiūra akademijoje. Mūsų auklėtiniai nuolatos yra matomi ir tai puikus mūsų darbo įvertinimas. Tai ką darom ir kokiu keliu einam duoda vaisių.

Birželio 19-22 d. Prienų futbolo mokyklos direktorius Kęstutis Deltuva stažavosi Danijoje, FC Nordsjaelland klube. Tai buvo antrasis vizitas šiame klube. Teko pabendrauti su keletą trenerių ir klubo filosofijos rengėju Flemming Pedersen, kuris pasidalino su jų klubo sėkmės paslaptimis rengiant jaunuosius futbolininkus.

Birželio 21-22 dienomis Prienų futbolo mokyklos auklėtinis Kajus Rukas dalyvavo atrankoje į Nacionalinės futbolo akademijos 2005 m.gim. grupę. Tai buvo puiki patirtis ir geros emocijos, treniruotis su geriausiais vaikais Lietuvoje yra neišdildoma patirtis. Lauksime trenerių atsiliepimo apie mūsų futbolo mokyklos auklėtinį.

Prienų futbolo mokyklos informacija

Komentarai

komentarai