Bendruomenės pareigūnai dalinasi savo darbo patirtimi

0
2007

2Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Gintarė Šližytė kartu su savižudybių prevencijos darbo iniciatyvinės grupės nariais (psichologais, medikais) buvo pakviesta vykti į Prienus ir susitikti su Prienų savivaldybės, policijos, medicinos, švietimo pagalbos atstovais ir kitais gyventojais, kurie nėra abejingi vykstančioms savižudybėms.

Prieniškiai, norėjo susitikti su Kupiškio skirtingų sričių specialistais, kurie pirmieji Lietuvoje kompleksiškai ir tarpinstitucinio bendradarbiavimo pagrindu pradėjo savanorišką iniciatyvą savižudybių prevencijos srityje.

Po bendros Kupiškio iniciatyvinės grupės paskaitos prieniškiams,bendruomenės pareigūnė Gintarė Šližytė susitiko su Alytaus vyriausiojo policijos komisariato Prienų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūne Jolita Sinkevičiene ir nepilnamečių reikalų specialiste Edita Kubiliene. Pareigūnės aptarė Prienų ir Kupiškio rajono policijos komisariatų veiklą, bendruomenės pareigūnų vykdomas veiklas. Prienų pareigūnės domėjosi Kupiškio rajono policijos komisariato veikla savižudybių prevencijos srityje, vykdomais susitikimais bendruomenėse, darbo veiklos modeliu ir darbo kryptimis. Pareigūnės sutarė keistis gerosios praktikos pavyzdžiais, naudinga informacija plėtojant saugios kaimynystės idėjas.

Prienų PK informacija

Komentarai

komentarai