„Badmintono startuoliai“ rinkosi „Revuonos“ mokykloje

0
2527

visi dalyviai(1) 2015 metų lapkričio 14 dieną, Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos sporto salėje buvo surengtas Badmintono turnyras „Badmintono startuoliai“. Šis turnyras susideda iš keturių etapų. Pirmasis etapas buvo surengtas Vilniuje, o šis Prienuose. Šiame turnyre varžėsi 57 badmintono entuziastai iš Vilniaus, Kauno, Ignalinos, Prienų, Birštono ir Balbieriškio. Buvo varžomasi suaugusiųjų, bei vaikų grupėse. Nugalėtojai bei prizininkai buvo apdovanoti medaliais bei diplomais.

Suaugusiųjų moterų dvejeto grupėje 3-ają vietą iškovojo dvejetas iš Vilniaus (Golden Panda Team), 2-ają vieta tenkinosi Birutės Baranauskaitės ir Laimos Chomskytės dvejetas iš Birštono BK, o 1-aja vieta džiaugėsi dvejetas iš Ignalinos BK.

Suaugusiųjų vyrų dvejeto grupėje 3-ają vietą iškovojo dvejetas iš Vilniaus (Golden Panda Team), 2-oji viežaidimas 2ta atiteko dvejetui iš Vilniaus (Golden Panda Team/Vilniaus Dailės), o 1-aja vieta džiaugėsi dvejetas iš Ignalinos BK.

Mišraus dvejeto (moteris, vyras) grupėje 3-ają vietą iškovojo dvejetas iš Vilniaus (Golden Panda Team), 2-oji vieta atiteko Ernestai Kurapkaitei iš Balbieriškio BK ir jos porininkui Andriui Vaboliui iš Birštono BK, o 1-ja vieta mėgavosi dvejetas iš Vilniaus (Badminton Virus).

Vaikų dvejeto grupėje 3-ają vietą iškovojo Eimanatas Aliulis (Balbieriškis) ir Nerijus Juodsnukis (Prienų „Revuonos“ mokykla) 2-ją vietą dėl patirtos žaidybinės traumos pasidalino trys žaidėjai tai yra Darius Mieliauskas (Balbieriškis), Gustas Sadauskas (Prienų „Revuonos“ mokykla) ir Dominykas Uleckas (Prienų „Revuonos“ mokykla), o 1-ja vieta džiaugėsi Ernesta Kurapkaitė (Balbieriškis) ir Domas Matulaitis (Prienų „Revuonos“ mokykla).

Vaikų vieneto grupėje 1-ją vietą niekam neužleido Karolis Juškevičius (Prienų „Revuonos“ mokykla), 2-ją vietą iškovojo Deivydas Žilinskas (Prienų „Revisi nugalėtojai ir prizininkai(1)vuonos“ mokykla), o 3-ją vieta džiaugėsi Domas Matulaitis (Prienų „Revuonos“ mokykla).

Turnyro dalyviai ir rengėjai dėkoja už pagalbą organizuojant turnyrą: Prienų „Revuonos“ pagrindinei mokyklai, Prienų „Dvariuko“ bendruomenei bei organizacijai „Badminton planet“.

Dalius Juodsnukis

Komentarai

komentarai