Ataskaitinis susirinkimas Pakuonio seniūnijoje

0
1728

Kovo 12 d. vyko Pakuonio seniūnijos ataskaitinis susirinkimas, kuriame dalyvavo meras A. Vaicekauskas, administracijos direktoriaus pavaduotoja R. Zablackienė, tarybos nariai A. Banionis, L. Jakinevičienė, J. Vilionis, mero patarėja J. Zailskienė.   

Susirinkimo pradžioje koncertavo Pakuonio laisvalaikio salės kolektyvai, po koncerto seniūnė N. Averkienė pristatė 2017 m. veiklos ataskaitą. Seniūnijoje gyvena 1 248 gyventojai, gimė 11 naujagimių. N. Averkienė aptarė nuveiktus darbus, aktualiausias problemas. Pasidžiaugta atliktais kelių remonto darbais, pradėtomis remontuoti seniūnijos patalpomis, įvardytos problemos – neatsakingas atliekų tvarkymas, piktybiškas visuomeninio turto niokojimas. N. Averkienė padėkojo seniūnijos kolektyvui už atsakingą ir nuoširdų darbą, vietos verslininkams, bendruomenėms, seniūnaičiams už bendradarbiavimą bei pristatė kitų metų planuojamus darbus. Seniūnė nuoširdžiai pasidžiaugė, kad  kitais metais bus minimos Pakuonio vardo paminėjimo 275-osios ir Pakuonio mokyklos 200-osios metinės.

Kalbėdama apie vykdomą seniūnijų pertvarką N. Averkienė sakė, kad nors ir gaila Purvininkų, Valengiškių, Laukiškių ir Šaltupio kaimų gyventojų, bet supranta, kad Išlaužas jiems patogiau pasiekiamas, o su prijungtų prie Pakuonio seniūnijos kaimų (buvusių Ašmintos seniūnijos) gyventojais tikrai ras bendrą kalbą ir kartu spręs iškylančias problemas.

Meras A. Vaicekauskas gyventojus informavo, kad bus remontuojamos buvusio pašto patalpos, kuriose įsikurs kultūros darbuotojai, Pakuonyje bus pastatytas biotualetas, planuojama įrengti naują katilinę. Meras aptarė ir elektros ūkio modernizavimo bei plėtros planus.

Susitikime Prienų socialinių paslaugų centro direktorė A. Urbonienė pristatė Savivaldybės ir Centro vykdomą projektą „Bendruomeninių šeimos namų įkūrimas Prienų rajono savivaldybėje“, pagal kurį bus teikiamos paslaugos visoms šeimoms, Jiezno globos namų atstovė ragino tapti nuolatiniais ar laikinais vaikų globėjais, o Prienų valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos gydytojas A. Keturakis kvietė laikytis apsaugos nuo kiaulių maro priemonių ir tartis su medžiotojais, kurie atsakingi už šernų populiacijos reguliavimą.

Pakuonio pagrindinės mokyklos direktorė A. Vaicekauskienė pristatė susirinkusiesiems puikius mokinių pasiekimus, pasidžiaugė projektine veikla, Savivaldybės nupirktu nauju geltonuoju autobusu, gerėjančia mokyklos materialine baze bei planuojamu vykdyti projektu, kurio metu bus įrengtas sporto aikštynas.

Prieš susirinkimą meras ir jo komanda susitiko su seniūnaičiais ir bendruomenių pirmininkais. Aptartas kelių remonto eiliškumo klausimas, planai sutvarkyti Pakuonio kapinių vartelius, problemos, kylančios dėl gatvėse netvarkingai statomų automobilių.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai