Ataskaitinis susirinkimas Jiezno seniūnijoje

0
1760

Kovo 67 d. vyko Jiezno seniūnijos ataskaitinis susirinkimas, kuriame dalyvavo meras A. Vaicekauskas, mero pavaduotojas A. Marcinkevičius, mero patarėja J. Zailskienė, tarybos nariai V. Bujanauskas, L. Jakinevičienė, A. Šidlauskas, A. Vaidogas.  

Pradžioje vyko Jiezno kultūros ir laisvalaikio centro vaikų folkloro ansamblio bei dainininko T. Ivanausko koncertas, po kurio seniūnas A. Bartusevičius pristatė 2017 metų veiklos ataskaitą. Seniūnijoje yra 60 kaimų, beveik 156 km kelių ir gatvių, gyvena 2 868 gyventojai. Seniūnas aptarė nuveiktus darbus, pasidžiaugė naujais Dukurnonių piliakalnio laiptais, kultūriniais ir sporto renginiais.  A. Bartusevičius už darbą nuoširdžiai padėkojo seniūnijos kolektyvui, o už pagalbą ir bendradarbiavimą – seniūnaičiams, bendruomenių pirmininkams, įstaigoms, įmonėms, ūkininkams, ŽŪB „Nemunas“.

Meras A. Vaicekauskas gyventojams pristatė 2017 metais Jiezne nuveiktus darbus: pagaliau baigta gimnazijos renovacija ir sutvarkyta gimnazijos teritorija, įrengta nauja lopšelio grupė, suremontuota dalis seniūnijos administracinio pastato, biblioteka, įkurtas dienos centras Jiezno vaikų globos namuose. Gimnazijos direktorė N. Zujienė patikino, kad ne tik puikiai sutvarkytas gimnazijos kiemas, bet ir įrengta sporto bei vaikų žaidimų aikštelė. Direktorė pakvietė visus atvykti į gimnaziją sportuoti.

Meras trumpai pristatė Jiezno viešųjų erdvių sutvarkymo projektą, kurio finansavimo sutartis turi būti pasirašyta gegužės mėnesį. Pagal projektą iki 2020 metų turi būti sutvarkyta Nepriklausomybės aikštė, stadiono ir paplūdimio erdvė, autobusų stoties prieigos.

Per susitikimą su seniūnaičiais ir bendruomenių pirmininkais mero pavaduotojas A. Marcinkevičius informavo, kad dėl 2 perėjų įrengimo pagrindinėje Jiezno gatvėje, kuri yra valstybinės reikšmės kelias, Kelių eismo saugumo komisija išsiuntė prašymą Lietuvos automobilių kelių direkcijai.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai