Ataskaitinis susirinkimas Išlaužo seniūnijoje

0
2087

Kovo 13 d. vyko Išlaužo seniūnijos ataskaitinis susirinkimas, kuriame dalyvavo meras A. Vaicekauskas, mero pavaduotojas A. Marcinkevičius, administracijos direktoriaus pavaduotoja R. Zablackienė, tarybos nariai L. Jakinevičienė, V. Kupstas, mero patarėja J. Zailskienė.   

Susirinkimo pradžioje koncertavo Prienų kultūros ir laisvalaikio centro instrumentinis duetas bei moterų vokalinis ansamblis, vėliau seniūnas T. Skrupskas pristatė 2017 m. veiklos ataskaitą. Seniūnijoje gyvena 1 636 gyventojai, gimė 14 naujagimių, yra 23 kaimai. Seniūnas aptarė nuveiktus darbus, seniūnijos problemas, kapinių plėtros planus. T. Skrupskas padėkojo Išlaužo kaimų bendruomenei, seniūnaičiams, klebonui Slawomirui Krzysztofui Brewczynskiui.

Meras A. Vaicekauskas gyventojams pristatė elektros ūkio modernizavimo bei plėtros planus, taip pat informavo, kad Išlauže planuojama pastatyti biotualetą. Kalbėdamas apie gatvių ir kelių remonto darbus, meras paaiškino, kad valstybinės reikšmės kelius prižiūri ir eksploatuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, todėl Savivaldybė neturi galimybių koreguoti valstybinės reikšmės kelių remonto planų. Vienas iš tokių pavyzdžių – niekaip neprasidedantys valstybinės reikšmės kelio Alytus–Kaunas–Prienai rekonstrukcijos darbai. Nors kartu su aplinkinių savivaldybių merais jau keletą kartų kreiptasi į Susisiekimo ministeriją ir Vyriausybę, kol kas žymesnio postūmio nėra. Greitu laiku dėl kelio rekonstrukcijos planuojamas susitikimas su Ministru Pirmininku S. Skverneliu.

Susitikime Prienų socialinių paslaugų centro direktorė A. Urbonienė pristatė Savivaldybės ir Centro vykdomą projektą „Bendruomeninių šeimos namų įkūrimas Prienų rajono savivaldybėje“, pagal kurį bus teikiamos paslaugos visoms šeimoms, Jiezno globos namų atstovė kvietė priimti į savo šeimas tėvų globos netekusius vaikus, o Prienų valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos gydytojas A. Keturakis padalino gyventojams parengtus informacinius lankstinukus, kaip saugotis nuo kiaulių maro, paukščių gripo. Išlaužo Liepų g. gyventojai padėkojo merui ir seniūnui už sutvarkytą gatvę.

Išlaužo pagrindinės mokyklos direktorė R. Žilinskienė pasidžiaugė mokyklos bendruomenine veikla, pakvietė tėvus vesti vaikus į darželį – nuo šių mokslo metų pradžios mokykloje yra jau trys darželio grupės. Išlaužo kaimų bendruomenės pirmininkė B. Klimčiauskienė pristatė puikią iniciatyvą tvarkyti prieigas prie autobusų stotelės, o meras pažadėjo pagalbą.

Prieš susirinkimą meras ir jo komanda susitiko su seniūnaičiais. Buvo kalbėta apie Ąžuolo, Žvejų, Maironio gatvių remontą, būtinybę apšviesti pagrindinę perėją Išlauže, galimybę įrengti greičio mažinimo kalnelius Gražučiuose.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai