Ataskaitinis susirinkimas Balbieriškio seniūnijoje

0
1784

Vasario 28 d. vyko Balbieriškio seniūnijos ataskaitinis susirinkimas, kuriame dalyvavo meras A. Vaicekauskas, mero pavaduotojas A. Marcinkevičius,  tarybos narė L. Jakinevičienė, mero patarėja J. Zailskienė.

Susirinkimas prasidėjo folkloro ansamblio „Dūmė“ koncertu, po kurio Balbieriškio seniūnė S. Ražanskienė išsamiai atsiskaitė už 2017 m. veiklą. Per metus nuveikta daug darbų – buvo tvarkomi keliai, viešosios erdvės, rūšiuojamos atliekos, rengiami dokumentai. S. Ražanskienė pasidžiaugė bendromis seniūnijos, vietos bendruomenės ir Savivaldybės pastangomis kapitališkai sutvarkytu tiltu per Peršėkę į Gerulius, gerai dirbančiomis įstaigomis, bendradarbiavimu su vietos verslininkais ir ūkininkais.

Meras A. Vaicekauskas gyventojus informavo apie planuojamą elektros ūkio modernizavimą ir plėtrą rajone, taip pat aptarė vandens atvedimo į kapines klausimą.

Balbieriškio pagrindinės mokyklos direktorius S. Valančius pasidžiaugė didėjančiu mokinių skaičiumi, gerais ugdymo rezultatais, Balbieriškio PSPC vadovė A. Sidaravičienė kvietė gyventi sveikai ir nepamiršti profilaktiškai apsilankyti pas gydytojus, tarybos narė L. Jakinevičienė padėkojo Balbieriškio bendruomenei už darbus. Mero pavaduotojas A. Marcinkevičius atsiskaitė gyventojams  – papasakojo apie tiesioginį darbą bei darbą Tarybos komitete, komisijose. Jis negailėjo gerų žodžių seniūnijos bendruomenėms, asociacijoms, kurios yra aktyvios ir matomos ne tik rajone. A. Marcinkevičius pasidžiaugė, kad pagaliau kovo 3 dieną bus šventinama naujoji Balbieriškio bažnyčia.

Prieš susirinkimą meras ir jo komanda su seniūnaičiais ir bendruomenių pirmininkais aptarė priemones, kurios įpareigotų gyventojus jungtis prie nuotekų tinklų Žemuosiuose Geruliuose, diskutavo apie apleistus pastatus, nesaugią sankryžą prie posūkio į Balbieriškį.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai