Apie jaunimo problemas ir Atviros jaunimo erdvės perspektyvas

0
3158

Spalio 17 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyko tarpžinybinis pasitarimas dėl bendradarbiavimo, plėtojant Atviros jaunimo erdvės Prienuose veiklą ir darbą su jaunimu. Pasitarime dalyvavo Savivaldybės vadovai, Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus darbuotojai, seniūnijų seniūnai, rajono mokyklų socialiniai darbuotojai, mokyklų mokinių tarybų atstovai, Prienų policijos komisariato pareigūnai ir kitų rajono įstaigų atstovai.

Sveikinimo žodį tarė Savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, kuris pasidžiaugė, kad į bendrą ratą padiskutuoti apie jaunimo problemas susirinko tiek daug veiklių, kūrybiškai mąstančių įvairių sričių ir profesijų atstovų. Anot mero, Prienuose yra nemažai prasmingos veiklos, saugaus laisvalaikio nerandančių jaunų žmonių, kuriems reikia dėmesio ir pagalbos. Jis palinkėjo, kad visos idėjos ir iniciatyvos, kuriomis bus pasidalinta, būtų įgyvendintos aktyvinant jaunimą ir didinant Atviros jaunimo erdvės patrauklumą.

Atvira jaunimo erdvė Prienų kultūros ir laisvalaikio centre veikia nuo šių metų balandžio mėn. Tolimesnę jos veiklą, plėtrą ir perspektyvas pristatė Edvinas Vrubliauskas – Atviros jaunimo erdvės ekspertas-konsultantas, turintis nemažą darbo patirtį šioje srityje, kuris, bendradarbiaujant su Jaunimo reikalų departamentu prie Socialinės ir darbo apsaugos ministerijos, Atviroje jaunimo erdvėje Prienuose dirbs iki Naujųjų metų. Jaunuolių veiklą koordinuoja ir jaunimo erdvėje taip pat dirba prienietė Roberta Ažukaitė-Zacharevičienė, turinti daugiau kaip 10 metų darbo patirtį NVO sektoriuje.

Atvira jaunimo erdvė Prienų kultūros ir laisvalaikio centre (1 aukšte) artimiausiu metu veiks kiekvieną trečiadienį nuo 15 val. iki 19 val.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai