Antrasis „Boružiukų“ grupės sąskrydis

0
1814

Šiltas gegužės 27-osios sekmadienis Prienų lopšelio-darželio „Pasaka“ „Boružiukų“ grupės boružiukus ir jų šeimynas sukvietė į Šeimų sąskrydį.

Tai jau II-asis sąskrydis, subūręs grupės vaikučius kartu su tėveliais ir seneliais linksmai praleisti laiką gamtoje, pabendrauti, parodyti, kiek per metus paaugo, ko išmoko ir palydėti vyresnius grupės vaikučius į priešmokyklinio ugdymo grupę.

Grupės auklėtojos Jūratė ir Janina susirinkusioms šeimynoms organizavo linksmų ir įdomių žaidimų, estafečių, draugiškų varžybų. Smagiai rungtyniavę, mažieji boružiukai savo auklėtojas, tėčius ir mamas džiugino skambiai sudainuota „Boružiukų“ grupės daina, o auklėtojos visoms šeimoms įteikė Padėkas už nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą, aktyvų dalyvavimą „Boružiukų“ grupės gyvenime, pagalbą auklėtojoms. Vyriausiems grupės vaikams, kurie rudenį jau neateis į „Boružiukų“ grupę, nes pradės lankyti priešmokyklinio ugdymo grupę, auklėtojos įteikė po atminimo dovanėlę, o vaikučiai auklėtojoms nuoširdžiai ir labai garsiai tarė: „AČIŪ“!

Prienų rajone Vazgaikiemyje įsikūrusiame Harmonizavimo parke visą dieną ore plazdėjo gera nuotaika, draugiškas bendravimas, skambėjo skardus vaikų juokas, palydėdamas į vasarą dar vienerius darželyje praleistus metus. Šeimynos skirstėsi linksmai nusiteikę ir pasiryžę po metų, kitą gegužį, vėl susirinkti į smagų, jau III-ąjį, Šeimų sąskrydį.

„Boružiukų“ grupės informacija

Komentarai

komentarai