Lietuvos mokyklų žaidynių II etapo (rajoninio) kvadrato varžybos

0
330

Lapkričio 7-8 d. Prienų r. savivaldybės kūno kultūros ir sporto centre vyko Lietuvos mokyklų žaidynių II etapo (rajoninio) kvadrato varžybos.

Jose dalyvavo Prienų rajono mokyklų berniukų ir mergaičių gimusių 2011 metais ir jaunesnių komandos.

Lapkričio 7 dieną dėl rajono nugalėtojų vardų ir patekimo į kitą (zoninį) etapą kovojo 7 komandos: Išlaužo, Jiezno, Prienų „Revuonos“, Veiverių, Skriaudžių, Prienų „Ąžuolo“ ir Stakliškių mokyklų mergaičių komandos. Po 4,5 valandų kovos nugalėtojomis tapo Stakliškių gimnazijos komanda. 2 vietą iškovojo Jiezno gimnazija, 3 – Prienų „Ąžuolo“ progimnazija, 4 – Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija, 5-7 vietas pasidalino Išlaužo, Skriaudžių ir Prienų „Revuonos“ pagrindinių mokyklų komandos.

Lapkričio 8 dieną varžėsi tų pačių mokyklų berniukai. Nugalėtojais tapo Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos komanda. 2 vietą iškovojo Išlaužo pagrindinė mokykla, 3 – Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija, 4 – Prienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla, 5-7 vietas pasidalino Jiezno gimnazija, Stakliškių gimnazija ir Skriaudžių pagrindinė mokykla.

Kitas etapas (zoninis) vyks lapkričio 17 dieną Prienuose. Prienų rajonui atstovaus Stakliškių gimnazijos mergaičių ir Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos berniukų komandos.

Kaimo vietovių mokyklų zoninės varžybos vyks gruodžio 1 dieną Jonavoje. Prienų rajonui atstovaus Stakliškių gimnazijos mergaičių ir Išlaužo pagrindinės mokyklos berniukų komandos.

Lapkričio 15 dieną Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centre vyks kvadrato varžybos, kuriose dėl nugalėtojų vardo kovos mūsų mažieji – 2013 metų gimimo ir jaunesni sportininkai.