„Vytautas“ nesunkiai nugalėjo Kėdainiuose

0
1553

1 Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkai išsuko iš nesėkmių ruožo LKL čempionate. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai užtikrintai nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“ 78:61 (19:13, 25:13, 16:19, 18:16).

Serija. „Vytautas“ iki rungtynių Kėdainiuose buvo pralaimėjęs penkis susitikimus paeiliui.

Spurtas. Antrojo kėlinio pradžioje „Vytautas“ net penkias minutes neleido varžovams pelnyti taškų. Svečiai spurtavo 14:0 ir atitrūko 33:16.

2Debiutas. Virginijaus Šeškaus sūnus Edvinas Šeškus debiutavo Prienų-Birštono „Vytauto“ klube. Tiesa, gruodžio pabaigoje prie „Vytauto“ klubo prisijungęs gynėjas pirmųjų taškų LKL šį sezoną dar nepelnė. Per pusantros minutės Kėdainiuose jis nepasižymėjo.

Pergalė padėjo „Vytauto“ klubui pakilti į 4-ąją turnyrinės lentelės vietą.

„Vytautas”: Vilmantas Dilys 22, Vytautas Šulskis 20 (13 atk. kam., 4 rez. perd.), Šarūnas Vasiliauskas 11, Dainius Šalenga 9.

„Nevėžis“: Vaidotas Volkus ir Grantas Johnsonas po 12, Darius Gvezdauskas ir Ernestas Ežerskis po 9.