11-osios Lietuvos badmintono taurės varžybos pradėtos pergalėmis

0
1925

1Kiekvienais metais badmintono federacija organizuoja Lietuvos taurės badmintono varžybas. Žaidžiama keturi šių varžybų etapai. Pasibaigus keturiems etapams nustatomi vienetų, dvejetų ir mišriųjų dvejetų nugalėtojai.

Šių metų rugsėjo 26 d. Kaune vyko 11-osios Lietuvos taurės (1-jo etapo) badmintono varžybos. Jose badmintono klubui „Svajonė“ atstovavo 3 Balbieriškio pagrindinės mokyklos  žaidėjai.

Geriausiai šiose varžybose sekėsi Balbieriškio pagrindinės mokyklos 10 klasės mokinei Gerdai Trakymaitei. Ji merginų vienetų varžybose įveikė visas varžoves ir iškovojo pirmąją vietą.

Merginų dvejetų varžybose Gerda Trakymaitė, žaisdama poroje su Ernesta Kurapkaite, iškovojo antrąją vietą.

Mišrių dvejetų varžybose Ernesta Kurapkaitė, poroje su Dariumi Mieliausku, iškovojo ketvirtąją vietą.