Turnyre Taivane – pusšimtis Edvino Šeškaus taškų

0
1545

Taivane vykstančiame „Jones Cup“ turnyre Lietuvai atstovaujanti komanda iškovojo septintąją pergalę, o Edvinas Šeškus sužaidė įspūdingai rezultatyvias rungtynes.

22-ejų metų 196 cm ūgio gynėjas pelnė 50 iš 99 komandos taškų, o jo vedama ir Virginijaus Šeškaus treniruojama Lietuvos komanda 99:83 patiesė Irako krepšininkus.

Edvinas Šeškus pusšimtį taškų surinko per 37 minutes pataikęs 13 dvitaškių iš 16 (81 proc.) ir 8 tritaškius iš 13 (62 proc.). Krepšininkas taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, dukart suklydo, kartą prasižengė bei surinko 47 naudingumo balus.

Šeškus jau pirmajame kėlinyje pelnė 12 taškų, antrajame pridėjo 11, trečiajame įmetė 8, o paskutiniame surinko 19 taškų.

Turnyre Lietuvos komandą treniruoja Prienų–Birštono „Vytauto“ strategas Virginijus Šeškus. Ekipa iškovojo 7 pergales ir patyrė vieną nesėkmę bei kartu su Kanados komanda dalinasi 1-2 vietomis.

Lietuva: Edvinas Šeškus 50 (13/16 dvit., 8/13 trit.), Žygimantas Jocys 14 (4/4 trit.), Eigirdas Žukauskas (6 atk. kam., 8 rez. perd.) ir Šarūnas Vingelis po 11.

Irakas: Hassanas Abdullah 25, Mohammedas Al-Khafaji ir Ali Ismaelis po 13.