„Vytautas“ sutriuškino „Dzūkijos“ komandą

0
1243

1„Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate ir toliau pergalingu keliu žengia „Vytauto“ ekipa. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 89:59 (21:18, 23:11, 25:19, 20:11) įveikė „Dzūkijos“ komandą.

Aikštelės šeimininkai aukštesnę pavarą įjungė antrajame kėlinyje, kai įgijo dviženklę persvarą ir neišleido iniciatyvos iš savo rankų iki pat susikimo pabaigos.

7-0. Tokiu spurtu rungtynes pradėjo Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkai, kurie sužaidus 3 minutes ne tik neleido alytiškiams pelnyti taškų, bet ir privertė šiuos suklysti net 5 kartus.

Klaidos. Tiek vieniems, tiek kitiems per pirmą rungtynių pusę sunkiai sekėsi tvarkytis su klaidomis. Alytaus „Dzūkijos“ komanda sugebėjo prarasti net 17 kamuolių, „Vytauto“ sąskaitoje – 10 klaidų. Iš viso šiose rungtynėse alytiškiai suklydo 28 sykius, prieniškiai 16 kartų.

65 prieš 65. Tokiu procentu per pirmus du kėlinius iš dviejų taškų zonos atakavo abi komandos. Įdomu tai, jog tiek  „Vytautas“, tiek „Dzūkija“ metė ir pataikė identišką skaičių dvitaškių metimų (11/17).

Baudų metimai. „Vytauto“ krepšininkai šiame susitikime baudų metimus metė žymiai dažniau nei jų oponentai. Prieniškiai iš 21 bandymo pataikė 15, tuo tarpu „Dzūkijos“ ekipa prie baudų metimų linijos stovėjo tik 9 kartus ir tikslūs buvo 5 metimai.

„Vytautas“: Laimonas Kisielius 17 tšk., Gytis Sirutavičius 14 tšk., Šarūnas Vasiliauskas 13 tšk., Vilmantas Dilys ir Vaidas Čepukaitis po 9 tšk.

„Dzūkija“: Adamas Lapeta 12 tšk., Marcusas Monroe ir Laurynas Mikalauskas po 9 tšk., Martynas Paliukėnas, Rytis Juknevičius ir Giedrius Gustas po 7 tšk.