Tris rekordus pasiekęs L. Kisielius apie nuožmų žaidimą: „Čia ne raketų mokslas“ (Video)

0
872

1Naudingiausiu LKL krepšininku sausį tapo „Juventus“ gynėjas Spenceris Butterfieldas, bet L. Kisielius turėtų pilną teisę dėl to pasiginčyti. Ypač po pastarojo savaitgalio, kai Prienų-Birštono „Vytauto“ puolėjas nagais ir dantimis išplėšė pergalę iš Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ rankų. 35 naudingumo balai uždirbo L.Kisieliui savaitės MVP titulą.

Tai buvo geriausios 31 metų 203 cm ūgio puolėjo rungtynės šį sezoną. Net 42 minutes aikštėje praleidęs L.Kisielius pelnė 27 taškus, atkovojo 8 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, o „Vytautas“ po pratęsimo triumfavo 94:86.

Beje, tai buvo jo asmeniniai karjeros rezultatyvių perdavimų ir naudingumo balų rekordai. Jis taip pat dar niekada nebuvo metęs tiek baudų metimų (13).

L. Kisielius pratęsime prisidėjo prie visų „Vytauto“ taškų – arba pats pataikydamas, arba atlikdamas rezultatyvų perdavimą.

Bet pats krepšininkas to nesureikšmina. Jis supranta, kad iškritus dviem starto penketo žaidėjams – Šarūnui Vasiliauskui ir Gyčiui Sirutavičiui, kažkam reikia imtis iniciatyvos.

Bet nepaneigsi: sausio mėnuo L.Kisieliui buvo puikus. Per penkerias pastarąsias rungtynes jis rinko vid. 20,2 taško, atkovojo po 5 kamuolius ir atliko po 6 rezultatyvius perdavimus.

„Galbūt prie to prisidėjo komandos draugų traumos. Dviem žaidėjais mažiau, todėl natūraliai išeina, kad reikia imtis daugiau iniciatyvos. Ir žaidi daug, todėl taip sutampa. Aišku, gera, kai žaidi gerai ir komanda laimi. Bet pats daug apie tai negalvoju. Ateina kitos rungtynės. Reikia joms kauptis“, – LKL.lt sakė L.Kisielius.

– Laimonai, gal komandos draugai po rungtynių su „Pieno žvaigždėmis“ jums pastatė vakarienę? – paklausėme vieno „Vytauto“ lyderių.

– Ne, išsivažinėjome po namus, savaitgalis buvo (Juokiasi.).

Aišku, kai laimi, visada viskas gerai. Mums patiems buvo svarbi ta pergalė. Žaidėme be dviejų starto penketo narių. Kol jie pasveiks, mums bet kokia pergalė bus svarbi. Kai keturias komandas skiria vienas-du taškai, tai labai sunku. Būtina laimėti namuose.

– „Vytautas“ jau seniai nežaidė pilna sudėtimi. Nežaidžia tai vienas, tai kitas labai svarbus žaidėjas. Bet vis tiek tvirtai laikotės ir nenustojate skinti pergalių. Kokia Prienų-Birštono klubo paslaptis?

– Pasakysiu, kokia paslaptis, tai visi sužinos… (Juokiasi.). Nėra čia jokių paslapčių. Galbūt mums ir sekasi, galbūt ir ta koncentracija rungtynėms didesnė, kai mūsų mažiau. Žinodami, kad ir ką bedarysime, vis tiek gausime daug žaisti, galbūt todėl atsipalaiduojame. Čia nėra raketų mokslas. Žaidžiame ir taip išeina.

– Ar iki „KIDY Tour – Karaliaus Mindaugo taurės“ turnyro visi žaidėjai spės išgyti?

– Vasiliauskas, man atrodo, jau turėtų atsigauti. Bet dėl Sirutavičiaus dar neaišku.

– Steponas Babrauskas prieš rungtynes Prienuose atviravo, kad „Vytautas“ per daug verkšlena dėl traumų ir mažos rotacijos.

– Mes neverkiame. Juk niekas nesako, kad paverkite ir varžovai pradės jūsų gailėtis. Mes žinome, kad reikia eiti žaisti. Galbūt čia žurnalistai tai išpūtė, gal treneris prišnekėjo. Bet yra kaip yra. Jei mūsų būtų ir keturi, vis tiek eitume žaisti. Ką kiti kalba, nelabai mums ir rūpi.

– Jau minėjote, kad LKL turnyro lentelėje situacija labai įtempta. Trečią-septintą vietas užimančias komandas skiria vos dvi pergalės. Ką tai sako apie LKL lygį?

– Sako, kad bet kas gali nugalėti bet ką. Tas pats Pasvalys vieną dieną pralaimėjo „Dzūkijai“, o kitą dieną nugalėjo „Lietuvos rytą“. Ir tai nebuvo atsitiktinumas. Jie tas rungtynes gerai žaidė. Tie patys Lietuvos klubai kaip žaidžia Europoje: „Juventus“ labai gerai atrodo FIBA Europos taurėje. Tas čempionato lygis tikrai neblogas. Kiekvienas rungtynes dabar reikia žaisti. Nebežinai, laimėsi ar ne.

lkl.lt

Komentarai

komentarai