Smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo komisijos posėdyje parama skirta keturiems verslo subjektams

0
927

Lapkričio 26 d. vyko ketvirtas šiais metais Prienų r. savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo komisijos posėdis, kuriam vadovavo mero pavaduotoja L. Jakinevičienė. Posėdyje buvo svarstyti įmonių ir mažųjų bendrijų prašymai dėl paramos skyrimo iš Smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo fondo.

Komisijos sprendimu 4 verslo subjektams skirta 8182 eurai paramos: 400 eurų už vieną naujai sukurtą darbo vietą, 2712 eurų už 2 naujai sukurtas darbo vietas bei patalpų nuomos mokesčiui iš dalies kompensuoti, 570 eurų banko paskolos palūkanoms iš dalies kompensuoti, 4500 eurų už 10 naujai sukurtų darbo vietų, taip pat įmonės išlaidoms už darbų saugos dokumentacijos sutvarkymą iš dalies padengti ir daliai palūkanų už paskolą kompensuoti.

Kadangi Smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo fonde dar likę nepaskirstytų lėšų, rajono verslininkai raginami paskubėti ir iki gruodžio 6 d. pateikti paraiškas paramai gauti.

Smulkesnę informaciją gali suteikti Statybos ir ekonominės plėtros skyriaus vyriausioji specialistė Linutė Mikušauskienė, tel. (8 319) 61 121, el. p. linute.mikusauskiene@prienai.lt.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai