Komisijoje svarstyti eismo saugumo gerinimo klausimai

0
1650

Praėjusią savaitę vyko Prienų r. savivaldybės eismo saugumo komisijos, kuriai vadovauja mero pavaduotoja L. Jakinevičienė, posėdis.

Komisija svarstė dešimt klausimų dėl eismo saugumo priemonių – draudžiamųjų kelio ženklų, perėjų ir kt. – įrengimo Prienuose ir seniūnijose.

Pakartotinai svarstytas prieniečio prašymas įrengti draudžiamąjį kelio ženklą „Įvažiuoti draudžiama“ M. Valančiaus g. ir nutarta palikti liepos mėnesį Eismo saugumo komisijos posėdyje priimtą sprendimą – Valančiaus g. įrengti kelio ženklą Nr. 303 „Motorinių transporto priemonių eismas draudžiamas“, nes šis ženklas draudžia visų motorinių transporto priemonių, traktorių ir savaeigių mašinų eismą, išskyrus mopedų, motociklų be priekabų, maršrutinį, aptarnaujantįjį transportą ir skiriamuoju ženklu „Neįgalusis“ pažymėtas transporto priemones.

Komisijos nariai sutiko su prašymą komisijai dėl perėjų įrengimo Skriaudžiuose pateikusios Skriaudžių gyventojos argumentais, kad kelio Kaunas – Marijampolė ruožas ties Skriaudžiais yra pavojingas ir būtina imtis eismo saugumą užtikrinančių priemonių. Nutarta kreiptis į Lietuvos automobilių kelių direkciją prie Susisiekimo ministerijos ir prašyti padėti išspręsti problemą.

Posėdyje patenkintas Alytaus VPK Prienų rajono komisariato prašymas prie įvažiavimo į policijos komisariato kiemą (F. Martišiaus g. 1) įrengti kelio ženklą Nr. 303 „ Motorinių transporto priemonių eismas draudžiamas“.

Komisija pritarė, kad tam tikrose komunalinių atliekų surinkimo aikštelėse, kurias pagal Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro prašymą apžiūrėjo Savivaldybės atstovai, būtų įrengti ženklai Nr. 333 „Stovėti draudžiama“. Taip pat pritarė piliečio prašymui, kad būtų įrengtas gyvenvietę „Žiūronys“ žymintis ženklas.

Apsvarstytas Ingavangio kaimo gyventojos prašymas dėl greitį ribojančių priemonių įrengimo Mokyklos g., Ingavangio k., ir nutarta šį prašymą persiųsti Lietuvos automobilių kelių direkcijai, kuriai priklauso kelias, taip pat kreiptis į Prienų rajono policijos komisariatą, kad sustiprintų budėjimą minėtame kelio ruože.

Papildomai svarstytas ir Prienų gyventojo prašymas dėl įvažiavimo į prekybos centro „Maxima“ aikštelę iš Kauno g. Nutarta kreiptis į UAB „Maxima LT“ ir rekomenduoti paplatinti ir įrengti nuožulnų įvažiavimą į prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelę.

Atsižvelgus į Prienų seniūnijos prašymą dėl eismo saugumo gerinimo Prienų Pievų ir Mėlynių gatvėse, nutarta raštu kreiptis į keleto namų gyventojus ir paraginti nupjauti ar nugenėti tujas, patenkančias į valstybinę žemę bei trukdančias eismo saugumui, taip pat pritarta prašymui pašalinti greitį mažinančius kalnelius Miškininkų g. Prienuose.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai