Galingai mačo pabaigą sužaidęs „Vytautas“ parklupdė Estijos ekipą

0
1337

Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionate Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkai ir toliau žygiuoja be pralaimėjimų.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai Estijoje 88:75 (22:24, 17:23, 18:17, 31:11) įveikė Pernu „Parmu“ ekipą, kuriai tai buvo pirmoji nesėkmė.

„Vytautas“ praktiškai visas rungtynes vijosi varžovus – po pirmojo kėlinio komandas skyrė du taškai (24:22), o po dviejų ketvirčių skirtumas išaugo iki aštuonių taškų (47:39).

Prieš paskutiniąsias dešimt minučių svečiai turėjo septynių taškų deficitą (64:57), tačiau tada „Vytautas“ įsijungė aukštesnę pavarą laimėdami ketvirtąjį kėlinį rezultatu 31:11 ir iškovojo pergalę septynių taškų persvara (88:75)

„Vytautas“: E. Žukauskas (8 atk. kam.) 29 tšk., D. Lukašovas (8 atk. kam.) 18 tšk., G. Maceina ir E. Šeškus po 9 tšk., T. Klimavičius ir T. Dimša po 8 tšk.

„Parnu“: S. M. Postas 22 tšk., M. Kirvesas 16 tšk., K. M. Kaskas 13 tšk.