Žvėriškai rungtyniavęs R. Miniotas nukalė prieniškiams pergalę prieš „Dzūkiją“

0
441

LKL pirmenybėse Prienų „CBet“ (4-3) pratęsė Alytaus „Dzūkijos“ (1-6) nesėkmių seriją.

Namuose žaidę Manto Šerniaus auklėtiniai neiššvaistė antrajame kėlinyje susikrauto pranašumo ir 81:74 (17:16, 25:17, 19:14, 20:27) triumfavo prieš vienus pirmenybių autsaiderių – „Dzūkiją“, kuriai tai buvo jau ketvirtasis pralaimėjimas iš eilės.

Alytiškiai šiame mače pataikė vos 3 tritaškius iš 19. Tolimais metimais neblizgėjo ir šeimininkai (4/14), tačiau jie dominavo atkovotų kamuolių statistinėje eilutėje – 46:30.

Šeimininkų gretose geriausiai rungtyniavo įspūdingą sezoną žaidžiantis Regimantas Miniotas. Dar iki pertraukos 9 kamuolius atkovojęs prieniškių lyderis surinko galingą dvigubą dublį – 24 taškai ir 17 po krepšiais sugriebtų kamuolių.

„CBet“ klube geru žaidimu pasižymėjo ir Marquisas Wrightas, surinkęs 21 tašką ir išdalinęs 5 rezultatyvius perdavimus.

Svečių gretose komandos vedlio vaidmenį atliko Artūras Jomantas. Veteranas aikštę paliko su 20 taškų, 6 atkovotais kamuoliais ir 25 naudingumo balais savo sąskaitoje, o jam talkino Matas Jucikas (16 tšk.) ir Kristupas Žemaitis (14 tšk.).

Rungtynių pradžioje ryškesnio pranašumo nepavyko susikurti nei vieniems, nei kitiems. Po pirmojo ketvirčio šeimininkai pirmavo 17:16, dzūkams net 9 taškus pirmųjų mačo minučių metu pelnė A. Jomantas.

Antrąjį kėlinį komandos pradėjo panašiai – rungtynių svarstyklės svyravo tai į vieną, tai į kitą pusę, kol po kelių minučių šiokį tokį pranašumą „CBet“ vyrams padėjo susikrauti M. Wrighto pastangos – 28:22. Ir nors svečiai pristabdė Prienų klubo spurtą, kėlinio pabaigoje šeimininkai dar kiek padidino persvarą (42:33).

Prasidėjus antrajai rungtynių pusei „CBet“ pranašumas ilgai išliko panašus, o priartėti priešininkams neleido prieniškių lyderių tandemas – R. Miniotas ir M. Wrightas. Galiausiai Prienų klubas dar ir padidino atotrūkį nuo varžovų – 61:47.

Paskutinįjį ketvirtį alytiškiai pradėjo kiek sėkmingiau, bet priešnuodžių varžovų žaidimui suradusi „CBet“ ekipa ir toliau išlaikė rungtynių kontrolę savo rankose. Per paskutiniąsias mačo minutes dzūkai dar priartėjo prie prieniškių, tačiau šių pastangų jau nepakako pergalei – rungtynių sirena skelbė apie Prienų klubo pergalę rezultatu 81:74.

„CBet“: R. Miniotas (17 atk. kam., 37 naud. bal.) 24, M. Wrightas (5 rez. perd.) 21, M. Sušinskas 13.

„Dzūkija“: A. Jomantas 18, M. Jucikas 16, K. Žemaitis (7 rez. perd.) 14, T. Rinkūnas 10.