„Žiburio“ gimnazijos abiturientų brandos atestatų įteikimo šventė

0
2404

Prienų „Žiburio“ gimnaziją šiemet baigė 107 gimnazistai. Tai jau 95-oji abiturientų laida.
Liepos 17 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyko iškilminga brandos atestatų įteikimo šventė, kurioje dalyvavo Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, administracijos direktorė Jūratė Zailskienė, Švietimo skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas, vyriausioji specialistė Renata Pavlavičienė.

Abiturientus, jų tėvelius, mokytojus, svečius su gražia švente sveikino gimnazijos direktorė Irma Kačinauskienė. Ji palinkėjo abiturientams sėkmės ir išminties įgyvendinant svajones, renkantis gyvenimo kelią ir profesiją, drąsiai priimti gyvenimo iššūkius, išlikti draugiškiems, kūrybingiems, tobulėti siekiantiems ir Lietuvos ateitį kuriantiems žmonėms.

Ypatingos šventės proga abiturientus pasveikino Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas ir Švietimo skyriaus vedėjas R. Zailskas, linkėjo jiems būti kantriems, atrasti savo profesinį kelią, o už puikius rezultatus dėkojo ne tik mokiniams, bet ir mokytojams bei tėveliams. Taip pat įteikė padėkas bei piniginius čekius abiturientams, gimnazijai dovanojusiems aukščiausius valstybinių brandos egzaminų pasiekimus: 100 balų įvertinimą iš anglų kalbos valstybinio brandos egzamino gavusiems Dovilei Juocevičiūtei, Saulei Kulvinskaitei, Domintui Liniauskui, Godai Lukoševičiūtei, Karolinai Petraškaitei, Akvilei Tirvaitei, Akvilei Vitkauskaitei ir Milvydui Kutuliui, kuris 100 balų įvertinimą gavo ir iš matematikos valstybinio brandos egzamino.

Šventės metu tradiciškai buvo padėkota geriausiems abiturientams už akademinius bei sportinius pasiekimus, aktyvų dalyvavimą gimnazijos ir visuomeninėje veiklose. Padėkos įteiktos ir jų tėveliams. Geriausiųjų abiturientų pavardės įrašytos į Gimnazijos garbės knygą. Už puikius akademinius pasiekimus abiturientams padėkojo ir Seimo narių bei UAB „Prienų kompiuteriai“ atstovai.

Pasveikinti sėkmingai baigusių mokyklą absolventų susirinko gausus būrys jų artimųjų bei bičiulių, linkėjimus išsakė ir mokytojai, gimnazijos Tėvų tarybos atstovai.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai