„Žalgiris“ po ilgosios pertraukos įrodė savo pranašumą prieš „Vytautą“ (Video)

0
1430

1Kauno „Žalgiris“ iškovojo trečiąją pergalę LKL čempionate. Kauniečiai namuose po ilgosios pertraukos 79:66 (19:14, 19:19, 26:14, 15:19) nugalėjo Prienų-Birštono „Vytauto“ ekipą, kuriai tai buvo antras pralaimėjimas per keturis mačus.

Per pirmąsias penkias minutes aikštėje dominavęs „Žalgirio“ aukštaūgis spėjo atkovoti 4 kamuolius, blokuoti vieną varžovo metimą, atlikti vieną rezultatyvų perdavimą ir surinkti 6 taškus – daugiau nei visa varžovų komanda (10:4).

Užrišti krepšiai. Per pirmąjį kėlinį abiems komandoms tritaškiai metimai buvo viena didelė mįslė – „Žalgiris“ ir „Vytautas“ kartu pataikė vos vieną tritaškį iš 12 bandymų. Pirmojo ketvirčio pradžioje pabėgti bandę aikštės šeimininkai (11:4) vėliau sustojo ir po pirmųjų dešimties minučių turėjo 5 taškų pranašumą – 19:14.

Atkovoti kamuoliai. Per pirmąją rungtynių dalį „Žalgiris“ tiesiog karaliavo po krepšiais – kauniečiai atkovojo net 29 kamuolius prieš prieniškių 17.

Kauniečių snaiperiai Kevinas Pangosas ir Artūras Milaknis per pirmuosius du kėlinius kartu prametė visus 10 mestų metimų (0/4 dvit. ir 0/6 trit.). Antrąjį kėlinį komandos sužaidė lygiai, tad prieš ilgąją pertrauką „Žalgiris“ išsaugojo tą patį 5 taškų pranašumą – 38:33.

Trečiajame kėlinyje technine pražanga buvo nubaustas kauniečių strategas Šarūnas Jasikevičius. Buvęs žalgirietis Vytenis Lipkevičius baudos metimą realizavo (51:42).

Dar vieną techninę pražangą trečiojo kėlinio pabaigoje užsidirbo Leo Westermannas. Tas pats Lipkevičius vėl pataikė baudos metimą (60:45).

Paulius Jankūnas pelnė du taškus su pražanga ir skirtumas pirmą kartą išaugo iki 20-ies taškų ribos (79:59).

Tiek kamuolių rungtynėse sugriebė „Žalgirio“ komanda. Tuo tarpu „Vytautas“ atkovojo 30 atšokusių kamuolių.

„Vytautas“: Mindaugas Kupšas 14 tšk., Saulius Kulvietis 12 tšk., Vytenis Lipkevičius 10 tšk., Artūras Valeika 9 tšk.

„Žalgiris“: Augusto Lima (9 atk. kam.) ir Paulius Jankūnas po 12 tšk., Lukas Lekavičius ir Edgaras Ulanovas po 10 tšk., Kevinas Pangosas 9 tšk.