„Žalgiris“ 57 taškų skirtumu sudaužė, be V. Šeškaus, likusį „Vytautą“

0
1432

Be Pauliaus Jankūno, Antano Kavaliausko ir Artūro Milaknio žaidusi Kauno „Žalgirio“ (32/4) ekipa reguliarųjį sezoną užbaigė nepadoria pergale prieš aštuonis žaidėjus turintį Prienų–Birštono „Vytautą“ (8/28) . 57 taškų skirtumu pasiekta pergalė – didžiausia šį sezoną LKL pirmenybėse.

„Žalgiris“ paskutinėse rungtynėse prieš atkrentamąsias 109:52 (28:14; 21:15; 31:13; 29:10) sudaužė, be Virginijaus Šeškaus, likusį „Vytautą“.

Paskutinėje vietoje likusiam „Vytautui“ paskutinėse sezono rungtynėse vadovavo vyriausiojo trenerio asistentas Mindaugas Arlauskas. V. Šeškus rungtynes praleido, kadangi asmeniniais reikalais išvyko į užsienį.

Šiose rungtynėse savo rezultatyvumo rekordą LKL pirmenybėse pasiekė Martyanas Sajus pelnęs 14 taškų. Asmeninį rekordą pagerino ir Gytis Masiulis, tačiau atkovotų kamuolių grafoje. Aukštaūgis nusiėmė 12 kamuolių ir taip pat pridėjo 14 taškų.

„Žalgiriečiai“ įtikinamą kelionę link pergalės pradėjo nuo pat pirmųjų minučių. Sužaidus kiek daugiau negu 6 minutes kauniečiai jau pirmavo 17:6, o po pirmųjų 10 minučių turėjo įgiję 14 taškų pranašumą (28:14).

Šis skirtumas tik augo ir jau po dviejų kėlinių aikštės šeimininkai pirmavo 49:29. Po pertraukos kauniečiai surengė spurtą 15:3 ir įgijo triuškinamą pranašumą – 69:38.

„Žalgiris“ ir toliau nemažino apsukų ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo nepadorų pranašumą – 80:42. Ketvirtasis kėlinys paskutinėse reguliaraus sezono rungtynėse liko tik formalumas. Jo metu Šarūnas Jasikevičius leido pasireikšti jauniesiems žalgiriečiams, o šie skirtumą tik didino.

„Vytautas“: Egidijus Dimša 13 (5 atk. kam.), Eigirdas Žukauskas, Edvinas Šeškus (5 rez. perd.) ir Paulius Ivanauskas po 9, Justas Sinica 5.

„Žalgiris“: Aaronas White‘as 16 (6/6 dvit., 6 atk. kam.), Paulius Valinskas 15, Gytis Masiulis (12 atk. kam., 23 n.b.) ir Martynas Sajus po 14, Edgaras Ulanovas 12, Axelis Toupane‘as 9.