„Vytautui“ nepavyko iškovoti Karaliaus Mindaugo taurės“ bronzos apdovanojimų

0
1327

Paaiškėjo „KIDY Tour – Karaliaus Mindaugo taurės“ bronzos medalių savininkai. Jais tapo antrajame kėlinyje į priekį pabėgę ir varžovų arčiau neprisileidę Utenos „Juventus“ krepšininkai, rungtynėse dėl trečiosios vietos 70:61 nugalėję Prienų-Birštono „Vytauto“ komandą.

Svarstyklės. Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Vytauto“ ekipa, kuri įpusėjus pirmajam kėliniui turėjo 9 taškų pranašumą (13:4). Vis dėlto, tuomet spurtą 11:0 surengė „Juventus“ (13:15), kurie pirmavo ir po pirmojo kėlinio – 15:17.

Pabėgo. Antrajame kėlinyje „Juventus“ pratęsė sėkmingą žaidimą – uteniškiai buvo padidinę skirtumą net iki 18-os (26:44), o prieš ilgąją pertrauką pirmavo taip pat įtikinamai – 31:47.

Košmaras. Per pirmuosius du kėlinius „Vytautas“ pataikė vos 2 dvitaškius iš 18 mėginimų. Verta pažymėti, jog antrąjį dvitaškį įmetęs Tadas Klimavičius praktiškai jo neįmetė – puolėjo besileidžiantį metimą blokavo Ovidijus Galdikas.

Trio. „Juventus“ komandą pirmoje rungtynių dalyje į priekį tempė trys žaidėjai – Valdas Vasylius (14 tšk.), Aaronas Bestas ir Ovidijus Galdikas (abu po 12 tšk.)

Atkovoti kamuoliai. Dėl prasto „Vytauto“ pataikymo smarkiai skyrėsi komandų atkovoti kamuoliai: prieniškiai sugriebė 15 atšokusių kamuolių, kai tuo tarpu „Juventus“ – net 30.

Amerikietiškieji kalneliai. Trečiajame kėlinyje „Juventus“ surengė dar vieną atkarpą, po kurios įgavo 20-ies taškų pranašumą (33:53). Tuomet sekė „Vytauto“ spurtas 14:3 ir prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė vienženklis skirtumas – 47:56.

Dvigubas dublis. „Juventus“ vidurio puolėjas Ovidijus Galdikas surinko galingą dvigubą dublį – aukštaūgis pelnė 18 taškų ir atkovojo 11 kamuolių. Arti dvigubo dublio taip pat buvo ir jo komandos draugas Jamaras Diggsas, kuris surinko 11 taškų ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Bronza. Ketvirtajame kėlinyje „Vytautas“ dar bandė griebtis šiaudo (55:60), tačiau šaltus nervus išlaikęs „Juventus“ šventė pergalę ir iškovojo bronzos medalius – 61:70.

„Vytautas“: Tomas Delininikaitis ir Regimantas Miniotas po 11 tšk., Tadas Klimavičius 9 tšk., Vytenis Lipkevičius (10 atk. kam.) ir Artūras Valeika po 8 tšk.

„Juventus“: Ovidijus Galdikas (11 atk. kam.) 18 tšk., Valdas Vasylius 17 tšk., Aaronas Bestas 12 tšk., Jamaras Diggsas (9 rez. perd.) 11 tšk.