„Vytautui“ nepavyko iškovoti Karaliaus Mindaugo taurės apdovanojimų

0
1019

1Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai išsiliejo už skaudų smūgį „KIDY tour – Karaliaus Mindaugo taurės“ pusfinalyje. Uostamiesčio klubas mažajame finale 88:51 (20:9, 23:21, 24:15, 21:6) nepaliko vilčių Prienų-Birštono „Vytautui“ ir parveža į Klaipėdą bronzos medalius.

Istorija. Tai pirmieji „Neptūno“ bronzos medaliai taurės turnyrų istorijoje.

Prizas. Už trečiąją vietą „Neptūnas“ gavo 15 tūkst. eurų piniginį prizą. „Vytautui“ atiteko 10 tūkst. Viso „KIDY tour – Karaliaus Mindaugo taurės“ prizinis fondas sudaro rekordinius 100 tūkst. eurų.

Dominavimas. Klaipėdos komanda jau pirmajame kėlinyje parodė, kad neketina prieniškiams leisti net pasvajoti apie bronzą. „Neptūnas“ jau pirmąjį kėlinį laimėjo dviženkliu skirtumu 20:9, o po pertraukos padidino skirtumą iki triuškinančio.

Rezervai. „Vytautas“ „KIDY tour – Karaliaus Mindaugo taurės“ pusfinalį pasiekė vos su aštuoniais sveikais žaidėjais, iš kurių bent jau LKL reguliariajame sezone žaisdavo 6-7 krepšininkai. Lemiamu metu traumas patyrė aukštaūgiai Vaidas Čepukaitis ir Vilmantas Dilys.

Finalas. Dėl „KIDY tour – Karaliaus Mindaugo taurės“ nuo 17 val. kovos Kauno „Žalgiris ir Vilniaus „Lietuvos rytas“. Pastarąjį kartą vilniečiai laimėjo taurę būtent „Siemens“ arenoje, prieš šešerius metus.

„Vytautas“: V. Šulskis ir Š. Vasiliauskas po 11, K. Okmanas 10, D. Šeškus 7.

„Neptūnas“: J. Grantas 17, V. Šarakauskas 14, A. Šikšnius 12 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), M. Mažeika, T. Baderis ir L. Beliauskas po 10.

lkl.lt

Komentarai

komentarai