„Vytauto“ tritaškiai sudaužė „Dzūkijos“ viltis (Video)

0
3202

1Prienų-Birštono „Vytautas“ ilgai grūmėsi su Alytaus „Dzūkija“. Bet prabilusi toliašaudė artilerija Virignijui Šeškui atnešė pergalę LKL čempionate – 79:58 (18:22, 24:13, 15:18, 22:5).

„Dzūkija“ Prienuose nuo pirmųjų minučių įrodinėjo, kad turi gerokai rimtesnių ketinimų nei praėjusį sezoną. Pirmąjį kėlinį alytiškiai laimėjo 22:18.

Vis dėlto antrajame kėlinyje „Vytautas“ susitvarkė gynybą ir baigę ketvirtį spurtu 9:0, prieš ilgąją pertrauką atitrūkdamas 42:35.

Tiesa, „Dzūkija“ nė neketino pasiduoti. Padariusi geras permainas per ilgąją pertrauką, Alytaus komanda sugrįžo į aikštę per 3,5 min. išsiverždama į priekį 49:47.

Lūžis. 27-ąją minutę „Dzūkija“ dar pirmavo 52:51, kai „Vytautas“ prapliupo tritaškiais. Po trijų iš eilės prieiškiai ketvirtąjį kėlinį pradėjo pirmaudami 60:53.

Penkis iš eilės taškus pelnė Vytenis Lipkevičius, keturis paeiliui pridėjo Artūras Valeika ir 37-ąją minutę Prienuose nebekilo abejonių dėl mačo nugalėtojo – 71:58.

Ketvirtąjį kėlinį „Vytautas“ laimėjo net 22:5.

Prieniškiai laimėjo dvejas pirmąsias čempionato rungtynes, kai Alytaus klubui tai buvo pirmoji nesėkmė.

„Vytautas“: A. Valeika 12, S. Kulvietis ir M. Linkevičius po 11, V. Lipkevičius ir T. Delininkaitis po 10.

„Dzūkija“: A. Kaširovas 17, K. Guščikas (9 atk. kam.) ir G. Navickas po 8, P. Morkeliūnas ir J. Kazakauskas po 7.