„Vytauto“ krepšininkai pasipriešino „Žalgirio“ ekipai, tačiau pirmojo pralaimėjimo neišvengė (Video)

0
1767

8 Pergalių seriją „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate pratęsė „Žalgirio“ ekipa. Kauniečiai išvykoje po atkaklios kovos 82:70 (21:11, 18:25, 25:20, 18:14) nugalėjo „Vytauto“ krepšininkus.

Susitikimą užtikrinčiau pradėję „Žalgirio“ krepšininkai pirmo ketvirčio pabaigoje įgijo 10-taškų persvarą (7:17). Ramų Lietuvos čempionų žaidimą aikštelės šeimininkai sujaukė antro ketvirčio viduryje, kai po kelių sėkmingų atakų sumažino atsilikimą (26:30).

„Žalgiris“ vėl spurtavo trečio kėlinio pabaigoje, kai po Pauliaus Jankūno tritaškio įgijo 13-kos taškų pranašumą (62:49) ir išsaugojo persvarą iki rungtynių pabaigos.

Žiūrovai. Prienai pasiilgo aukščiausio lygio krepšinio. Į gimtąjį miestą grįžęs Virginijus Šeškus sugrąžino ir sirgalius į areną. Jau antras rungtynes iš eilės stebėjo beveik pilna salė žiūrovų. Strategas tradiciškai emocingai vadovavo savo ekipos žaidimui ir užsidirbo techninę pražangą.14

Seibutis. Kauniečių gynėjas trečio kėlinio viduryje po kontakto prasikirto lūpą ir daugiau rungtynių tęsti nebegalėjo. Per 13 žaidimo minučių Renaldas spėjo pelnyti 10 taškų.

Aukštaūgiai. Susitikimą šešiais taškais iš eilės pradėjo kauniečių legionierius Brokas Motumas. Jį pirmo ketvirčio pabaigoje sėkmingai pakeitė Robertas Javtokas taip pat surinkęs šešis taškus. Iš viso krepšininkai pelnė atitinkamai 15 ir 9 taškus.

Tvarkaraštis. 30Kitas rungtynes Lietuvos čempionai žais spalio 7 dieną namuose su „Dzūkijos“ ekipa. „Vytauto“ krepšininkai tą pačią dieną, rungtynių maratoną namuose pratęs su „Šiaulių“ komanda.

„Vytautas“: V.Čepukaitis 15 (10 atk. kam.), V.Dilys 14, Š.Vasiliauskas 12, G.Sirutavičius 8, L.Kisielius 7.

„Žalgiris“: B.Motumas 15, M.Kalnietis 11, R.Seibutis 10, R.Javtokas ir P.Jankūnas – po 9, M.Pocius 8.