„Vytautas“ turės dublerių komandą RKL pirmenybėse

0
1217

1 Stakliškių sporto klubas prieš metus gerokai nustebino daugumą žmonių pranešęs, jog „Stakliškių“ krepšinio komanda nežais Mažųjų miestelių lygoje, o yra pasiruošusi šturmuoti Regionų krepšinio lygą (RKL).

Debiutas pavyko ir komandos vadovai pilni ryžto tęsti RKL užkariavimą. Antrasis sezonas Regionų krepšinio lygoje prasidės nuo geros naujienos – komanda nuo šiol vadinsis „Guosta“. Pasak Stakliškių sporto klubo prezidento ir krepšinio komandos vadovo Rimučio Katukevičiaus, pagrindinio rėmėjo atėjimas ir tolimesnis bendradarbiavimas su esamais leidžia formuoti konkurencingą komandą. Tiesa, anot klubo prezidento, komandoje visada daugiau negu pusę sudėties sudarys vietiniai krepšininkai, nes tai yra klubo politikos pagrindas.

R. Katukevičius tiki, jog bendradarbiavimas su Prienų–Birštono „Vytauto“ komanda ir LKL komandos dublerių statusas turėtų duoti pradžią Prienų rajone kurti krepšininkų pasiruošimo piramidę. Anot jo, būtų idealu, kad „Guostos“ komandoje žaistų geriausieji rajono jaunieji krepšininkai. Tai jiems būtų geras startas krepšininkų karjeroje ir galimybė ateityje atstovauti geriausiai rajono komandai. 2

Stakliškių „Guostos“ komandos vadovybė tikisi išsaugoti savo gretose vieną praeito sezono lyderį Robertą Ruzgaitį bei taikliarankį Marių Petrauską. „Guostos“ komanda namų rungtynes žais Prienuose ir sieks šiame sezone ne prastesnio pasirodymo nei praeitame. R. Katukevičius dar kartą padėkojo visiems, kas rėmė komandą praeityje ir kviečia palaikyti savo kraštiečius ir šiame sezone. Primename, jog 2014/2015 metų RK „B“ L sezone „A“ grupėje buvo užimta antroji vieta. Stakliškėnų žygis buvo sustabdytas atkrintamųjų varžybų ketvirtfinalyje.

krepsinis.net

Komentarai

komentarai