„Vytautas“ sutriuškino „Juventus“ komandą

0
1398

2Skaudžia nesėkme šešių komandų „One Team Cup“ taurės turnyrą baigė Utenos „Juventus“ (0/3) klubas. Paskutinėse rungtynėse uteniškiai 81:100 (16:27, 22:30, 15:20, 28:23) pralaimėjo Prienų–Birštono „Vytauto“ krepšininkams.

Šiame mače „Juventus“ žaidė be traumas besigydančių Edgaro Želionio, Edgaro Stanionio ir Sauliaus Kulviečio. Prieniškių gretose nerungtyniavo Šarūnas Vasiliauskas.

Jau pirmosiomis minutėmis Laimono Kisieliaus vedino prieniškiai šovė į priekį (13:5) ir ėmė kontroliuoti žaidimo gijas. Visiškai supančioje varžovus gynyboje, „Vytauto“ krepšininkai patys nesunkiai rinko taškus. Pirmuosius taškus „iš žaidimo“ tik septintąją minutę pelnę „Juventus“ krepšininkai po pirmųjų dešimties minučių jau turėjo dviženklį deficitą – 16:27.

Antrajame kėlinyje „Juventus“ problemos tesėsi ir toliau, o L.Kisieliaus niekaip nesustabdę uteniškiai ir toliau atsiliko. Po Vytauto Šulskio tritaškio likus žaisti tris minutes „Juventus“ atsilikimas pasiekė dvidešimties taškų ribą (28:48), o įpusėjus mačui pralaiminėjo 38:57.

Trečiajame kėlinyje Vilmanto Dilio penkių taškų iš eilės dėka „Vytauto“ krepšininkai įgijo 26 taškų pranašumą (66:40). Rolando Alijevo tolimas metimas bei kitoje atakoje pridėtas dvitaškis buvo leidęs svečiams kiek priartėti (49:68), bet prieš paskutines dešimt minučių „Vytautas“ ir toliau triuškino Utenos klubą – 77:53.

Ketvirtajame kėlinyje žaidimas išsilygino, tačiau aikštės šeimininkai nesunkiai išlaikė triuškinančią persvarą. Daugiausiai S.Butterfieldo ir Egidijaus Dimšos pastangų dėka „Juventus“ kiek sumažino atsilikimą ir pralaimėjo 81:100.

„Juventus“ peržiūroje esantis Spenceris Butterfieldas per 29 minutes pelnė 23 (dvitaškiai 4/7, tritaškiai 3/9, baudos 6/6) taškus, atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, išprovokavo 6 varžovų pražangas bei 3 sykius pažeidė taisykles. 1

Kitas amerikietis Chavaughnas Lewisas per 23 minutes surinko 2 (dvitaškiai 0/5, tritaškiai 0/3, baudos 2/2) taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo, išprovokavo varžovo pražangą bei 2 kartus prasižengė.

19 taškų uteniškiams pridėjo Egidijus Dimša (dvitaškiai 4/4, tritaškiai 2/3, 6 atk. kam.), 11 – Rolandas Alijevas, 9 – Aidas Viskontas (tritaškiai 2/2), 7 – Paulius Petrilevičius, 6 – Arminas Urbutis, 4 – Martynas Linkevičius.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Laimonas Kisielius (25 tšk., tritaškiai 4/5, 6 atk. kam.), Paulius Ivanauskas (15 tšk., 7 rez. perd.), Vytautas Šulskis (14 tšk., tritaškiai 3/5, 7 atk. kam.), Vilmantas Dilys (13 tšk., 7 atk. kam.) bei Domantas Šeškus (11 tšk., tritaškiai 3/4).

„One Team Cup“ taurę laimėjo Sankt-Peterburgo „Zenit“ finale įveikusi Minsko „Tsmoki“ rezultatu 90:73.