„Vytautas“ po didžiosios pertraukos pralaimėjo išvykoje (Video)

0
1559

1Turnyro lentelės kaimynų dvikovą po įtemptos kovos laimėjo „Neptūno“ krepšininkai. LKL čempionate Dainiaus Adomaičio auklėtiniai 70:58 (13:15, 22:19, 19:12, 16:12) įveikė „Vytauto“ ekipą.

Nerezultatyvus startas. Susitikimą sėkmingiau pradėjo Prienų-Birštono „Vytauto“ komanda, kuri jau po minutės pirmavo (5:0). Nors netrukus klaipėdiečiai taip pat atsakė taškais, tačiau sužaidus pusę pirmo kėlinio tai ir buvo jų vieninteliai taškai, o persvarą toliau išlaikė svečiai (7:3). Po pirmų 10 žaidimo minučių uostamiesčio krepšininkų deficitas siekė 2 taškus – 13:15.

Klaidų virtinė. Per pirmą rungtynių ketvirtį abi komandos neįprastai daug klydo. Iš viso per pirmas 10 susitikimo minučių Klaipėdos „Neptūnas“ prarado net 8 kamuolius, o „Vytautas“ – 6.

Techninė pražanga. Iki ilgosios pertraukos likus žaisti 11 sekundžių bei „Neptūnui“ pirmaujant (35:33) pražangą užsidirbo Martynas Mažeika, o su ja nesutikęs iškart buvo nubaustas ir technine. „Vytautas“ baudą realizavo, bet po dviejų kėlinių klaipėdiečiai visvien turėjo minimalią persvarą – 35:34. Verta paminėti, jog M. Mažeikai pražanga prieš varžovą buvo skirta „iš oro“, kadangi vaizdo pakartojimo metu buvo aiškiai matyti, kad krepšininkas prie savo oponento net neprisilietė.

Tritaškiai. Per pirmus du kėlinius iš tritaškio zonos geriau atakuoti sekėsi aikštelės šeimininkams. Jie iš 10 bandymų įmetė 4 metimus (40 % taiklumas), tuo tarpu Prienų-Birštono „Vytautas“ per pirmas 20 žaidimo minučių pataikė tik 1 tolimą metimą iš 9 mėginimų (11 % taiklumas).

Spurtas. Trečiąjį kėlinį „Neptūnas“ pradėjo demonstruodamas įspūdingą gynybą, kuri leido patiems ne tik pradėti ketvirtį spurtu 11:0 bei atitrūkti dviženkle persvara (46:34), bet ir neleisti varžovams įmesti taškų šiame kėlinyje ilgiau nei 5 minutes.

Techninė po techninės. Vos tik prasidėjo ketvirtasis kėlinys, „Vytautą“ iš karto užgriuvo problemos. Iš pradžių prieniškių žaidėjui Taurui Jogėlai buvo sušvilpti žingsniai, o su tokiu arbitrų sprendimu nesutikęs krepšininkas buvo nubaustas technine pražanga. Tačiau beveik iš karto po šio epizodo „Vytautui“ buvo skirta dar viena techninė, šį kartą vyriausiajam treneriui Virginijui Šeškui.

Dvigubas dublis. Šiose rungtynėse vienas didžiausių Klaipėdos „Neptūno“ pergalės kalvių buvo amerikietis Jerai Grantas. Krepšininkas pelnė 18 taškų (7/10 dvit., 4/6 baud. met.) bei atkovojo 11 kamuolių. „Vytauto“ gretose taip pat dubliu pasižymėjo Vytautas Šulskis – 15 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

LKL turnyrinėje lentelėje „Vytautas“ išlieka ketvirtoje vietoje.

„Vytautas“: Tauras Jogėla ir Vytautas Šulskis po 15 tšk, Domantas Šeškus 8 tšk, Šarūnas Vasiliauskas 7 tšk.

„Neptūnas“: Jerai Grantas 18 tšk, Martynas Mažeika 16 tšk, Danielis Ewingas 10 tšk, Travisas Baderis 9 tšk.