„Vytautas“ pagerino sezono tritaškių rekordą ir iškovojo pirmąją pergalę

0
1349

Iš pralaimėjimų liūno 2017-2018 metų LKL čempionato sezone išbrido Prienų-Birštono „Vytauto“ ekipa.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai 101:80 nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandą ir pataikę net 17 tolimų metimų pagerino jiems patiems priklausiusį sezono tritaškių rekordą.

Itin galingai rungtynes pradėjęs „Vytautas“ įpusėjus antrajam kėliniui turėjo jau 20-ies taškų pranašumą (41:21). Prieš ilgąją pertrauką aikštės šeimininkai buvo pataikę jau 10 tolimų metimų ir pirmavo užtikrintai – 53:35.

Trečiajame kėlinyje žaidimas susilygino ir prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė tie patys 18-a taškų (78:60). Ketvirtajame kėlinyje pasvaliečiai buvo kiek priartėję, tačiau „Vytautas“ pergalės iš rankų jau nepaleido – 101:80.