„Vytautas“ krito Panevėžyje (Video)

0
1421

1Skaudų pralaimėjimą dramatiškose rungtynėse patyrė Prienų–Birštono „Vytauto“ ekipa. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai išvykoje 67:65 (15:16, 15:12, 17:20, 20:17) turėjo pripažinti Panevėžio „Lietkabelio“ pranašumą. „Vytautas“ po šio pralaimėjimo reguliarųjį sezoną baigė ketvirtoje vietoje, o „Lietkabelis“ septintoje.

Startas. Abi komandos rungtynes pradėjo kova taškas į tašką – po pirmojo ketvirčio „Vytautas“ turėjo minimalų pranašumą (15:16). Antrajame kėlinyje situacija iš esmės nesikeitė, o ketvirtį 4 taškais iš eilės užbaigęs „Lietkabelis“ prieš ilgąją pertrauką turėjo 2 taškų persvarą – 30:28.

Kova. Trečiajame kėlinyje nei viena komanda nesugebėdavo labiau nutolti (40:39) ir prieš lemiamą ketvirtį aikštelės šeimininkai turėjo minimalų deficitą (47:48).

Intriga. Ketvirtajame kėlinyje ekipos toliau tęsė įtemptą kovą (52:55). Likus porai minučių svečiai turėjo trijų taškų pranašumą (60:63). Netrukus skirtumas sumažėjo iki minimalaus (62:63), o po Žygimanto Janavičiaus baudų metimų į priekį išsiveržė „Lietkabelis“ (64:63). Ž. Janavičius įmetė vieną baudos metimą (65:63), o kitoje atakoje Jermaine’as Love’as perėmė kamuolį ir po gynėjo taiklaus baudos metimo skirtumas išaugo iki 3 taškų (66:63). Šarūnas Vasiliauskas sumetė abu baudų metimus (66:65). Kitoje aikštelės pusėje Mile Iličius pataikė tik vieną baudos metimą (67:65), o lemiamas Š. Vasiliausko metimas skriejo pro šalį – 67:65

Dublis. „Vytauto“ puolėjas V. Šulskis šiame mače pasižymėjo jau penktuoju dvigubu dubliu šiame sezone – 17 taškų bei 11 atkovotų kamuolių.

Klaidos. Abi ekipos gana daug kartų suklydo – „Vytautas“ padarė net 25 klaidas, o aikštelės šeimininkai 21–ą.

Perimti kamuoliai. Šiame mače ir „Vytautas“, ir „Lietkabelis“ perėmė net po 13 kamuolių. Perimti 13 ar daugiau kamuolių šiame sezone buvo pavykę vos trylikai komandų.

„Vytautas“: V. Šulskis (11 atk. kam.) 17 tšk., V. Čepukaitis (7 atk. kam.) 13 tšk., Š. Vasiliauskas 9 tšk., S. Zahreba (7 atk. kam.) 8 tšk.

„Lietkabelis“: A. Valeika 17 tšk., J. Love’as 16 tšk., M. Iličius 8 tšk., Ž. Janavičius ir A. Labuckas po 7 tšk., V. Vasylius 4 tšk.